reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

data ostatniej miesiaczki : 15.11.2022
Owu: 30.11/01.12
Kiedy faktycznie Owu podejrzewam ze 10.12.2022.
Pozytywny test : 13.12. 2022

Obstawiam z takich szybkich wyliczeń, że owu mogłaś mieć 5.12. To jest według mnie najpóźniejszy możliwy dzień zapłodnienia. Dzięki temu najwcześniej 6 dni później miałaś zagnieżdżenie, czyli 11.12. i najwcześniej 13.12. mógł Ci wyjść test. Kiedy był ostatni stosunek? I czy testy ciążowe robiłaś też w dniach następnych?
 
reklama
przed 13 nie robilam testu. 13 wyszedl taki

Kiedy zrobiłaś pierwsza betę I czy robiłaś później jeszcze testy np. następnego dnia. Mi ten test wygląda trochę na kreskę fabryczną. Może to przez światło, ale wygląda jakby się wybarwil na szaro, a nie różowo. Wrzucisz zdjęcie następnych testów?
 
To fajnie Ci, u mnie niestety nie leczy a niweluje niepożądane objawy, gastro miałam że 3 miesiące temu. Wg lekarzy to na tle nerwowym, a ja naprawdę mam zwykłe życie, bez skoków i nerwów, taki typ 😉
mi się z kolei po tej gastroskopii mega pogorszyło. Nie wiem, czy to kwestia jakichś skutków ubocznych czy po prostu tak się zbiegło w czasie, ale zaczął mi strasznie dokuczać brzuch praktycznie po wszystkim co zjadłam. To plus mega stres i schudłam kilkanaście kg. A to z kolei jeszcze bardziej nasiliło dyskomfort w żołądku. Ale bach ciąża i o dziwo czuje się lepiej, zaczęłam normalniej jeść, bez dyskomfortu. Tylko ta zgaga męczy.
A ja jeszcze woreczka żółciowego nie mam, a to tez ma wpływ na refluks😐
 
Kiedy zrobiłaś pierwsza betę I czy robiłaś później jeszcze testy np. następnego dnia. Mi ten test wygląda trochę na kreskę fabryczną. Może to przez światło, ale wygląda jakby się wybarwil na szaro, a nie różowo. Wrzucisz zdjęcie następnych testów?
to pokolei sa moje testy fabryczne
 
:)
 

Załączniki

  • d36e22a1-63ba-486a-9132-64730042fcae.jpeg
    d36e22a1-63ba-486a-9132-64730042fcae.jpeg
    116,8 KB · Wyświetleń: 81
reklama
Do góry