reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Hej. Przepraszam ze sie od wczoraj nie odzywam. Musialam jakos to odchorowac. I tak sie zastanawiam czy w ogole lekarz widzial cialko zolte ? Zapomnialam zapytac. Pecherzyk jest zwolnienie lekarskie dostalam zaswiadczenke tez narazie bez terminu porodu. No i lekarz powiedzial ze za 2 tygodnie okaze sie czy w ogole jest zarodek. Mnie strasznie dzis boli brzuch i piersi. Przepraszam ze panikuje ze marudze itp. poprostu nie znam sie za bardzo na tym wszytskim. A i z pozoru jestem panikara :(.
Ja po Twoich wpisach byłam pewna, że u Ciebie jeszcze serduszka nie bedzie (porównuje ze swoimi terminami i jesteś tu jedną z "najmlodszych" ).
Rozumiem, że się martwisz, ale przecież narazie nie ma żadnych podstaw!
Lekarz mówiąc o "2tyg. ciąży "na pewno miał na myśli 4tc wg typowego opisu - inaczej sensu to nie ma.
Musisz poczekać ❤ co zrobiłabym na Twoim miejscu? Bete, bo chciałabym widzieć na święta w jakim kierunku to idzie i czy jest już w "tysiacach".
Ja mam jutro wizytę i też staram się być gotowa na każdy scenariusz.
 
reklama
Ja po Twoich wpisach byłam pewna, że u Ciebie jeszcze serduszka nie bedzie (porównuje ze swoimi terminami i jesteś tu jedną z "najmlodszych" ).
Rozumiem, że się martwisz, ale przecież narazie nie ma żadnych podstaw!
Lekarz mówiąc o "2tyg. ciąży "na pewno miał na myśli 4tc wg typowego opisu - inaczej sensu to nie ma.
Musisz poczekać ❤ co zrobiłabym na Twoim miejscu? Bete, bo chciałabym widzieć na święta w jakim kierunku to idzie i czy jest już w "tysiacach".
Ja mam jutro wizytę i też staram się być gotowa na każdy scenariusz.
u nas z beta wlasnie problem jest teraz a tym bardziej z powtorzeniem po 48 wiec lipa.
 
test pozytywny wyszedl mi 2 dni przed @. Rozmawialam z małżem i jeszcze 10 grudnia byla opcja ze moglam zajsc. Ale 15 mialam juz dostac kolejna @.
Ok a weź wypisz daty ostatniej @, kiedy uważasz, ze powinna być owu, kiedy wychodzi, że owu faktycznie była i kiedy test wyszedł pozytywny. Zaraz tutaj coś posklejamy z tego
 
Ok a weź wypisz daty ostatniej @, kiedy uważasz, ze powinna być owu, kiedy wychodzi, że owu faktycznie była i kiedy test wyszedł pozytywny. Zaraz tutaj coś posklejamy z tego
data ostatniej miesiaczki : 15.11.2022
Owu: 30.11/01.12
Kiedy faktycznie Owu podejrzewam ze 10.12.2022.
Pozytywny test : 13.12. 2022
 
data ostatniej miesiaczki : 15.11.2022
Owu: 30.11/01.12
Kiedy faktycznie Owu podejrzewam ze 10.12.2022.
Pozytywny test : 13.12. 2022
A robiłaś testy też przed 13.12? Po owulacji w bardzo optymistycznej wersji pozytywny test może być najwcześniej po 8 dniach, więc na pewno nie miałaś owulacji 10.12.
 
A robiłaś testy też przed 13.12? Po owulacji w bardzo optymistycznej wersji pozytywny test może być najwcześniej po 8 dniach, więc na pewno nie miałaś owulacji 10.12.
przed 13 nie robilam testu. 13 wyszedl taki
 

Załączniki

  • d68065f8-7084-4176-9c38-84cfa6fdac29.jpeg
    d68065f8-7084-4176-9c38-84cfa6fdac29.jpeg
    55,1 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Dzień doberek! Wczoraj miała miejsce taka sytuacja…mój sekret poszedł się je.. walić 🤡😆🙈..Przez to, że wczoraj był to nasz ostatni dzień w robocie przed świętami, to pod koniec dnia otworzyli w biurze szampana i nawet bez pytania postawiono mi lampeczkę pełną bąbelków przed fejsem 😆🥲. A że siedziałyśmy akurat w gronie lasek, baby takie są..łatwo się domyślają i od razu wysnuły, że to cionż. Nie udało mi się dotrzymać tajemnicy tak, jak planowałam..do 12 tc 🥸🥹… Jednakże poprosiłam o nie ekscytowanie się na tym etapie (tym bardziej, że znają moją poprzednią historię z poronieniem) i poczekanie z oficjalnym ogłoszeniem tego do przynajmniej końca stycznia 🙈. Alkohol wszystko zepsuł 🤡😅
Też się właśnie dowiedziałam, że najprawdopodobniej cała rodzina męża już wie, bo było bardzo szeroko omawiane, że na ostatnim spotkaniu rodzinnym nie pilam alkoholu xD a taka byłam dumna z siebie, że tak mi to dyskretnie wyszło 😄 @Kreatywnynick też mi lego przychodzi głównie do głowy na prezent.

Gratuluję dobrych wiadomości z dziś i powodzenia na dalszych wizytach dzisiejszych :)
 
Do góry