reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Dzień doberek! Wczoraj miała miejsce taka sytuacja…mój sekret poszedł się je.. walić 🤡😆🙈..Przez to, że wczoraj był to nasz ostatni dzień w robocie przed świętami, to pod koniec dnia otworzyli w biurze szampana i nawet bez pytania postawiono mi lampeczkę pełną bąbelków przed fejsem 😆🥲. A że siedziałyśmy akurat w gronie lasek, baby takie są..łatwo się domyślają i od razu wysnuły, że to cionż. Nie udało mi się dotrzymać tajemnicy tak, jak planowałam..do 12 tc 🥸🥹… Jednakże poprosiłam o nie ekscytowanie się na tym etapie (tym bardziej, że znają moją poprzednią historię z poronieniem) i poczekanie z oficjalnym ogłoszeniem tego do przynajmniej końca stycznia 🙈. Alkohol wszystko zepsuł 🤡😅
 
Ja mam pytanko.. przyjeżdzają do nas na święta dzieci chłopiec lat 7 i dziewczynka 5 lat która nie bawi się lalkami tylko raczej zabawkami dla chłopca 😅 czy macie może jakiś pomysł na prezenty w kwocie 100-200 zł? Już sama nie wiem co im kupić, raczej dzieci które nie mają zbyt wiele zabawek. Jak ktoś ma pomysł to może priv bo tu nie będziemy zawalać a jestem trochę zdesperowana dlatego piszę 😞
 
Dzień dobry :) nie mierzę ciśnienia, zawsze miałam raczej z tych niższych. Dzisiaj ktoś wizytuje? Powodzenia! Ja czuję się jakbym w ciąży nie była. Wciąż tylko cycek.
Ja dziś idę wieczorkiem😃 też się czuję jakbym nie była w ciąży, ale dziś pierwszy raz zwymiotowałam... Więc chyba się coś zaczyna..
 
Sporo nas dzisiaj z wizytami. Tak się składa, że ja już po 😊. Dobrze sobie wyliczyłam, że dzisiaj 6+6, usg to potwierdziło . Termin na 11.08.23 ale karty ciąży jeszcze nie ma, jestem zapisana za 2 tygodnie jak zrobię wyniki 🥰 trzymam kciuki za resztę wizyt 🥰
 

Załączniki

  • F73D14B8-53E3-417E-94C6-A36FB6103583.jpeg
    F73D14B8-53E3-417E-94C6-A36FB6103583.jpeg
    2 MB · Wyświetleń: 58
Hej wszystkim 🙂
U mnie ogarnianie, sprzątanie i przygotowywanie się powoli do Wigilii, bo kolacja u nas na 13 osób 😉
Cicho zazdroszczę tych wizyt, muszę być cierpliwa... Nie czuję żadnych objawów, jeno biust duży.
Oczywiście mam się czym zająć, bo już synowie temperatura wystrzeliła, mąż pojechał do lekarza z nimi 🙄

Kreatywnynick- pomyślę, bo moje nie były lalkowe też, figurki różne takie raczej do ręki zabawki, Sylvanian były wtedy popularne, chyba dalej są 😉 zapytam sąsiadkę co ma 5 łatkę. Chłopaki to różnie, mój 8latek dinozaury i rekiny i wszystko z tym związane, lego, puzzle itp. siostry synowie Zingsy i też dino 🙂 jak coś przypomni mi się to dam znać, bo teraz na szybko tak
 
reklama
Do góry