reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, niedługo sylwester, więc rzucę temat alkoholu bezalkoholowego🤣 poza piwem, pilyście kiedyś jakieś inne trunki 0%? Dzisiaj znalazłam stronę, na której są whisky, giny, wódki itd z 0% alko. I nie wiem, czy warto coś takiego kupować i przede wszystkim czy nam wolno coś takiego (chociaż niby jak zero to zero🤔)
 
Dziewczyny, niedługo sylwester, więc rzucę temat alkoholu bezalkoholowego🤣 poza piwem, pilyście kiedyś jakieś inne trunki 0%? Dzisiaj znalazłam stronę, na której są whisky, giny, wódki itd z 0% alko. I nie wiem, czy warto coś takiego kupować i przede wszystkim czy nam wolno coś takiego (chociaż niby jak zero to zero🤔)
Ja piłam wino bezalkoholowe, ale szału na mnie nie zrobiło.
 
Dziewczyny, niedługo sylwester, więc rzucę temat alkoholu bezalkoholowego🤣 poza piwem, pilyście kiedyś jakieś inne trunki 0%? Dzisiaj znalazłam stronę, na której są whisky, giny, wódki itd z 0% alko. I nie wiem, czy warto coś takiego kupować i przede wszystkim czy nam wolno coś takiego (chociaż niby jak zero to zero🤔)
Tak, ja piję piwo 0%, ale musi być 0,0%, bo czasami piwa bezalkoholowe mają nawet 0,5% alk. Piwa 0,0% są dobre w nawadnianiu, zawierają drożdże i są nawet bezpieczne dla mam karmiących piersią.
 
Dziewczyny, niedługo sylwester, więc rzucę temat alkoholu bezalkoholowego🤣 poza piwem, pilyście kiedyś jakieś inne trunki 0%? Dzisiaj znalazłam stronę, na której są whisky, giny, wódki itd z 0% alko. I nie wiem, czy warto coś takiego kupować i przede wszystkim czy nam wolno coś takiego (chociaż niby jak zero to zero🤔)
Myślałam że będzie mi tego brakować, bo lubię sobie wypić winko czy piwko. Na myśl o alkoholu od razu mnie mdli, nawet na 0% :D
 
Wiecie jaka sytuacja, chyba po rocznym macierzyńskim nie będę miała gdzie wrócić. Umowa kończy się w sierpniu, akurat kiedy będę rodzić! Kierowniczka powiedziała że wątpi, że mi przedłuża. Mimo że ona mnie uwielbia i nie chce mnie zwalniać! Co robić? Czy dostanę jakieś pieniądze na macierzyńskim skoro będę bezrobotna???? 🥺
 
Tak, ja piję piwo 0%, ale musi być 0,0%, bo czasami piwa bezalkoholowe mają nawet 0,5% alk. Piwa 0,0% są dobre w nawadnianiu, zawierają drożdże i są nawet bezpieczne dla mam karmiących piersią.
piwa 0% pijam czasami, ale właśnie nie wiem, jak jest z tymi innymi alkoholami. Podkreślają, że jest 0%, więc chyba powinno być spoko🤔 dla przykładu o takim czymś mówię
 

Załączniki

  • IMG_0819.jpeg
    IMG_0819.jpeg
    41,6 KB · Wyświetleń: 28
reklama
Ja jestem już w domu i po wizycie u mojego lekarza. Powiedział, że jak na ten etap ciąży serduszko bije wolno - 120, powinno około 160. Dalej nie wiemy skąd plamienia. Kazał dalej odpoczywać i się lenić. Dostałam zwolnienie do końca tygodnia z pracy, nad czym ubolewam, ale mnie przekonał mówiąc, że jak zacznę krwawić w pracy, to nigdy sobie tego nie wybaczę. Za około 10 dni ponowne USG. A za 14 dni wizyta u niego
Yyy szczerze to mój syn chyba na żadnym USG nie miał tętna 160🤔zawsze miał niższe..i nikt nigdy nic na te temat nie powiedział,z tego co pamiętam
 
Do góry