reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2023

Dzięki za odpowiedz, jutro mam wizytę i zobaczymy co mi powie, będę informować na bieżąco 🌸 jejku naprawdę straszny sen 😞 ( ja tez mam straszne sny od zawsze, kiedyś bardzo przeżywałam, dzisiaj wstaje i zapominam, nikomu nie pisze ani nic żeby sobie nie przypominać i sny jakby znikają) na którą dzisiaj masz usg ?

Ja też mam bardzo realistyczne od zawsze. Spokojnie mogłabym książkę z nich napisać 😀 część miałam również proroczych snów w dzieciństwie. 🤭 mam nadzieję, że nie tym razem i to tylko odbicie emocji.
 
reklama
A ile z Was wymiotowało chociaż raz? Zastanawiam się nad tym, bo mnie momentami mdli, śniadania nie mogę za bardzo zjeść, ale nie wymiotuję nic a nic. Może to i lepiej dla własnego samopoczucia 😆🤞🏻?
ja w drugiej ciąży miałam mdłości do bitego 12tc, a wymiotowałam może raz przez całą ciążę i to sporo później, przez infekcję. Myślę, że jednak lepiej dla organizmu jest nie wymiotować😅
 
reklama
Do góry