reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Dla nas imię ma być w miarę międzynarodowe i żeby dało się wymówić w Polsce w Hiszpanii i w Turcji
No i o ile z dziewczynką jakiegoś dramatu nie będzie to jeśli to chłopiec to będzie bezimienny bo absolutnie żadne chłopięce imię mi się nie podoba
 
reklama
Jeśli chodzi o Imiona to ciężka sprawa .
Mi podobają się zupełnie inne niż mojemu facetowi 🙈
Ja chłopcowi dałabym Adam, dla dziewczynki Naomi ,albo Patrycja
 
Witaj na forum 🙂, ciężkie przejścia za Tobą, trzeba wierzyć że teraz będzie już tylko lepiej. Może ten trzeci maluszek był Ci pisany. Rozumiem kręćka z powodu siedzenia w domu bo mam podobnie ale dzieci szybko rosną a my znowu pójdziemy do pracy a przed nami jeszcze wiele wiele lat i to nam nie ucieknie. Trzeba się cieszyć tym czasem spędzonym z dziećmi, który jest teraz bo to najcenniejsze....potem dorosną i już nie będziemy takie potrzebne🙂
Hej dziewczyny podczytuje Was prawie od początku więc i może w końcu też dołączę...

Mam 32 lata. Dwójkę wspaniałych, wyczekanych i wymodlonych dzieciaczków (syn 8l, córka 2l), i za sobą 3cc i 3straty. To moja 6 ciąża i totalna wpadka. Wychodzi na to że po 10 latach małżeństwa wpadliśmy przy przerywanym lub w dniu terminu @ która oczywiście nie przyszła [emoji85] Na tą chwilę ciąża młodsza o jakieś 1,5tyg niż z terminu. Tydzień temu byłam na USG to był pęcherzyk, z zarodkiem, ale za bardzo nie było jeszcze widać serduszka. Tzn gin coś tam widział migającego ale nie był do końca pewny. Następna wizyta za tydzień.
Ogólnie ta ciąża to dla mnie okropny szok i jeszcze do mnie nie dochodzi. Boje się strasznie bo jestem po 3 cięciach, do tego ta sytucja w naszym kraju. W końcu po 3 latach siedzenia w domu (córka 2lata+ L4 ciążowe) wyszłam w końcu z domu do pracy. W domu już dostawałam kręćka [emoji28] a tu po 2 miesiącach 2 kreski [emoji85]
 
Jeśli chodzi o Imiona to ciężka sprawa .
Mi podobają się zupełnie inne niż mojemu facetowi 🙈
Ja chłopcowi dałabym Adam, dla dziewczynki Naomi ,albo Patrycja
Moja koleżanka ma chłopca Noe i dziewczynkę Noemi. I zawsze mi się myli bo nie wiem czy Noemi czy Naomi.
A twój facet jest Niemcem ?

Ooo teraz mi się przypomniało że jest ładne imię chłopięce co mi się podoba. Jonas :)
 
Co do imienia to się nawet nie zastawiamy. Chciałabym na początku wiedzieć czy ciąża jest żywa, a potem mogę bujać w obłokach o imionach o wyobrażaniu sobie malucha w ramionach ❤️
 
reklama
Do góry