reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Wow:) fajny brzuszek i od razu widać, ze nie z przejedzenia;) jak np u mnie [emoji1787]
No właśnie nie wiem czy to nie na razie ciąża...spozywcza [emoji1787][emoji1787] choć ja brzuszka nigdy nie mialam bo te moje 43 kg to skóra i kości właściwie [emoji85] więc być może dzidzia rośnie [emoji1787]
 
reklama
No właśnie nie wiem czy to nie na razie ciąża...spozywcza [emoji1787][emoji1787] choć ja brzuszka nigdy nie mialam bo te moje 43 kg to skóra i kości właściwie [emoji85] więc być może dzidzia rośnie [emoji1787]
43kg😱 dobre geny? mam nadzieje, ze chociaż apetyt dopisuje ;)
 
Cześć dziewczyny,
Kilka dni mnie tu nie było ale szybko nadrobilam zaległości [emoji4]
Wczoraj byłam na wizycie, dzieciaczki wyglądają na zdrowe, mają po ok. 3,5cm [emoji3059]tylko są położone bardzo blisko siebie i to mnie martwi [emoji20]. Na 30.01 jestem umówiona na prenatalne. Nadal nie mam lekarza prowadzącego, bo wizytę w poradni mam dopiero na marzec (co jest jakąś kpiną). Wczoraj lekarz mi powiedział, że od 26 tygodnia będę musiała już leżeć w szpitalu i rozwiązanie w 33 tygodniu. Strasznie wcześnie [emoji43]Zobacz załącznik 1066656
Wszystko będzie dobrze kochana! Też jesteś z Białegostoku? 😊
 
Tak, geny [emoji1] choć nie wiem czy one takie dobre. Dlatego bardzo się cieszę, że dzięki ciąży prawdopodobnie troszkę przytyję[emoji3]
Moja siostra tez taka chudzinka... W ciazy to brzuch miala jakby pilke polknela=) nigdzie wiecej jej nie poszło. Po ciąży wrocila do swojej wagi 🤷‍♀️ a ma jeszcze mniej od Ciebie 🤐
 
Gratuluję[emoji846]

Cudne te maluchy[emoji7]A czemu martwisz się że są tak blisko? Gina to niepokoi?
Też byłam kiedyś w takiej ciąży (jednoowodniowa jednokosmówkowa) i tak wczesne rozwiązanie jest chyba nieuniknione[emoji53] U mnie niestety skończyło się poronieniem w 8 tygodniu...

Ja też już po wizycie. Trwała może z 3 minuty, więc jak za 160 zł to mógłby lekarz trochę więcej czasu mi poświęcić. Oby następnym razem bardziej się postarał[emoji6]Najważniejsze że z dzidzią wszystko ok, serduszko bije (chociaż nawet nie zdążyłam go zauważyć), wyliczył 7t3d i termin porodu na 27.08. Kolejna wizyta za dwa tygodnie[emoji6]
Gin wpisał, że są trudne do zobrazowania przez to. Ale może to nic złego, nie zapytałam bo jak zwykle wszystkie pytania wyleciały mi z głowy [emoji23] a później tylko siedzę i się martwię [emoji23]
 
Kochana gratuluje wizyty, 33 tyg nie taki starszny
Moja córka lada moment skonczy 13 lat a urodziła sie w 33 tyg z waga 1810. Byla mc w szpitalu, wydolna oddechowo, jedynie musiala wagę ok 2 kg osiagnac. Żadnych powikłań. Wiadomo miala kontrole u specow. Do domu ja przywiozła gdy miala wagę 1990.
Tylko to już tak szybko! Chyba nawet nie zdążę się nacieszyć ciążą [emoji23]. Tym bardziej, że cały czas na razie źle się czuję, a jak już te mdlosci przejdą to zaraz do szpitala.
Super, że u Ciebie wszystko było w porządku [emoji3059]. Teraz lekarze mają dobry sprzęt to może jak i coś będzie nie tak, to szybko zareaguja, może nie mam co się martwić. Ale łatwo powiedzieć [emoji16].
 
Hej, Czy ja dobrze zrozumiałam, ze jak jest ciąża bliźniacza to robią cc? Nie można siłami natury ? I jeszcze wywoływany poród wcześniej..Zawsze chciałam mieć bliźniaki ale naturalnie urodzić ;p
 
reklama
Cześć dziewczyny,
Kilka dni mnie tu nie było ale szybko nadrobilam zaległości [emoji4]
Wczoraj byłam na wizycie, dzieciaczki wyglądają na zdrowe, mają po ok. 3,5cm [emoji3059]tylko są położone bardzo blisko siebie i to mnie martwi [emoji20]. Na 30.01 jestem umówiona na prenatalne. Nadal nie mam lekarza prowadzącego, bo wizytę w poradni mam dopiero na marzec (co jest jakąś kpiną). Wczoraj lekarz mi powiedział, że od 26 tygodnia będę musiała już leżeć w szpitalu i rozwiązanie w 33 tygodniu. Strasznie wcześnie [emoji43]Zobacz załącznik 1066656

Wspaniałości [emoji177]
 
Do góry