reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Kochane Sierpniówki🙂 ostatecznie już dziś , żegnam się z Wami. Bardzo miło było Was poznać, szkoda że nie było mi dane dotrwać do końca z Wami 😢 Wczorajsza beta lekko ponad 5 tys, we wtorek miałam niecałe 9 tys. Szpital,USG potwierdzające że serduszko nie bije..zabieg.. jestem już w domu. Caluje każda z Was i życzę Wam spokojnych i nudnych oczekiwań do sierpnia ♥
Za każdym razem brakuje słów aby wyrazić te wszystkie emocje...chyba każda z nas czytając te słowa czuje bol i współczuję osobie po stracie, jednocześnie bojąc się co jeśli mnie też to spotka i radość otoczona wyrzutami sumienia, że tym razem nas ominęło...A może tylko ja tak czuje...
 
W koncu mam chwile jezuuuu i weekend odsapne w koncu.
Dziewczyny bardzo was wspolczuje strat, tego co teraz przechodzicie. Nie poddawaj cie sie! Tule was do serducha.

Ja dzis jade do lekarza i tez mam stressa czy wszystko dobrze. Jednak 1 trym. To jakby loteria, oby jak najszybciej zlecial. Choć szczerze to. Kazda z nas bedzie spokojna dopiero po porodzie
 
Kochane tak myslalam czy o to zapytac, ale w końcu postanowiłam, że zapytam... Jak to jest jak serduszko przestaje bic?? Sa jakies objawy tego? Czy poprostu wszystko jest ok i na wizycie lekarz stwierdza brak tętna? Czy wczesniej objawy ciąży ustają, czy jest plamienie czy jak?? To jest moja 1 ciąża i w sumie nie orientuje sie tak bardzo w tym. Moze są osoby, ktore o tym czytaly albo cos?
 
Kochane tak myslalam czy o to zapytac, ale w końcu postanowiłam, że zapytam... Jak to jest jak serduszko przestaje bic?? Sa jakies objawy tego? Czy poprostu wszystko jest ok i na wizycie lekarz stwierdza brak tętna? Czy wczesniej objawy ciąży ustają, czy jest plamienie czy jak?? To jest moja 1 ciąża i w sumie nie orientuje sie tak bardzo w tym. Moze są osoby, ktore o tym czytaly albo cos?
U mnie w ciazy ktora stracilam nie czulam wgl objawow ciazy, jedynie wstret do miesa( ale blagam nie bierzcie do siebie ze nie macie objawow to od razu ciaza poroniona bo kazda ma roznie z objawiami) serduszko wg lekarza przestalo bic mniej wiecej 8+3lub5(dokladnie pare dni po wizycie gdzie bylo wszystko ok) a zaczelam plamic dopiero w11 tc. Doslownie pare dni przed wizytą kolejną. Niestety musialam miec zabieg na drugi dzien.

Proszę nie zamartwiaj się tym. Na pewno bedzie dobrze trzeba w to wierzyc.
 
reklama
Do góry