reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
I wiecie co, szlag mnie trafia (powiedziałabym nawet gorzej) kiedy czytam że na Sierpniówkach obgaduje się i wyśmiewa inne użytkowniczki. To już brzmi jak wątek „Roast me”, to może taki założymy. Nie wtrącam się już w takie teksty, szkoda nerwów 🤷‍♀️
Wiecie co..., nie udzielałam się w temacie, bo z doświadczenia wiem, że czasem po prostu nie warto.
Do forum dołączyłam dokładnie 4.11.2019r. i podpatrywałam wątki w 3 różnych tematach, które akurat mnie interesowały. Na każdym z tych wątków, był jeden temat od tej samej dziewczyny odnośnie objawów i robienia testów. W pewnym momencie dziewczyny, które stale były na tych wątkach przestały odpowiadać na jej komentarze, wydaje mi się, że po prostu ignorowały, bo ileż można.
Podejrzewam, że dopiero jak dołączyła do sierpniowych mam spotkała się z ostrzejszą niż wcześniej reakcją stąd ta cała afera.
Ale zmierzam do tego, że czytając posty stwierdzam male kłamstewka i naginanie rzeczywistości. Staram się czytać dokładnie i uważnie i w pewnym momencie przestało się w tych wypowiedziach coś kleić. Stwierdziłam, że to może ktoś dla "podpuchy" zakłada konto, aby w grupie zasiać trochę zamętu.
Moim zdaniem, powinnyśmy po prostu dać umrzeć śmiercią naturalną temu co się wydarzyło.
 
Ja już po wizycie. Widziałam ❤ aż się popłakałam na fotelu... Wszystko jest ok badania też. Kolejna wizyta 27.01. Dostałam jakieś Wit z grupy B na mdłości i vomex ale z vomecem to tylko jak będzie źle. Tak się cieszę. Dziękuję za słowa otuchy. Trzymam kciuki za resztę wizytujacych. 😘😘😘
 
Wiecie co..., nie udzielałam się w temacie, bo z doświadczenia wiem, że czasem po prostu nie warto.
Do forum dołączyłam dokładnie 4.11.2019r. i podpatrywałam wątki w 3 różnych tematach, które akurat mnie interesowały. Na każdym z tych wątków, był jeden temat od tej samej dziewczyny odnośnie objawów i robienia testów. W pewnym momencie dziewczyny, które stale były na tych wątkach przestały odpowiadać na jej komentarze, wydaje mi się, że po prostu ignorowały, bo ileż można.
Podejrzewam, że dopiero jak dołączyła do sierpniowych mam spotkała się z ostrzejszą niż wcześniej reakcją stąd ta cała afera.
Ale zmierzam do tego, że czytając posty stwierdzam male kłamstewka i naginanie rzeczywistości. Staram się czytać dokładnie i uważnie i w pewnym momencie przestało się w tych wypowiedziach coś kleić. Stwierdziłam, że to może ktoś dla "podpuchy" zakłada konto, aby w grupie zasiać trochę zamętu.
Moim zdaniem, powinnyśmy po prostu dać umrzeć śmiercią naturalną temu co się wydarzyło.

Ale jaki sens byłby w tym
Jakies konkurencyjne forum ?!
Przeciez każdy ma wybór może być może też opuścić

Niestety to jest bardzo możliwe. Ja na forum już jestem od 2 lat, jak starałam się o poprzednie to byłam na kilku wątkach i tam były 2 takie sytuacje, najczęściej właśnie w staraczkach. Raz dziewczyna przeszła sama siebie, niby była w ciąży, niby facet ja pobił, niby później w szpitalu była, na końcu niby poroniła, a później niby nie, okazało się ze fake. Dlatego jak najszybciej wątek zamknięty drogie dziewcyzny bo tutaj niestety każdy może napisać co chce:/
 
reklama
Taki krokodylek 😍
 

Załączniki

  • 15779594676387748763248905313.jpg
    15779594676387748763248905313.jpg
    682 KB · Wyświetleń: 86
Do góry