reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

I wiecie co, szlag mnie trafia (powiedziałabym nawet gorzej) kiedy czytam że na Sierpniówkach obgaduje się i wyśmiewa inne użytkowniczki. To już brzmi jak wątek „Roast me”, to może taki założymy. Nie wtrącam się już w takie teksty, szkoda nerwów 🤷‍♀️
 
reklama
Dzień dobry wszystkim nowym roku:) trzymam kciuki za wszystkie wizyty.
Ja leniuchuje do 7.01 i czekam na 8.01 na wizytę.
Dzisiaj wg om 9 tydzień 4 dzien

Miłego dnia
 
Tak, od 5 tc duphaston, w 7tc minęły, dziś zaczynam 9. Mam nadzieję, że minie ☺
Tak czy siak, dobrze by było jakby gin to zobaczył :)
Też jestem na duphastonie, ale od 15dc, czyli teoretycznie jak jeszcze nie byłam w ciąży i plamień nie mam. I mam nadzieję, że nie wystąpią, bo to stres jest okrutny
 
Tak czy siak, dobrze by było jakby gin to zobaczył :)
Też jestem na duphastonie, ale od 15dc, czyli teoretycznie jak jeszcze nie byłam w ciąży i plamień nie mam. I mam nadzieję, że nie wystąpią, bo to stres jest okrutny
Na szczęście jutro o 10 mam wizytę.
Już momentami mam dosyć, bo jak coś się "wyprostuje" to pojawia się kolejny problem 😔
 
Na szczęście jutro o 10 mam wizytę.
Już momentami mam dosyć, bo jak coś się "wyprostuje" to pojawia się kolejny problem 😔
Taki chyba już urok tych naszych ciąż...
A najgorsze chyba jest to, że my jako "nosicielki" nie mamy za bardzo wpływu na pewne rzeczy i musimy się poddać naturze.
 
I wiecie co, szlag mnie trafia (powiedziałabym nawet gorzej) kiedy czytam że na Sierpniówkach obgaduje się i wyśmiewa inne użytkowniczki. To już brzmi jak wątek „Roast me”, to może taki założymy. Nie wtrącam się już w takie teksty, szkoda nerwów 🤷‍♀️
Przestan się przejmować napisałam prywatną wiadomość do niej ale odpowiedzi nie było
 
Daj kobieto juz na luz, chciałas dobrze doradzalas.... Mam nadzieje ze admin jal najszybciej uruchomi zamknięty wtedy juz takich sytuacji nie bedzie.
I wiecie co, szlag mnie trafia (powiedziałabym nawet gorzej) kiedy czytam że na Sierpniówkach obgaduje się i wyśmiewa inne użytkowniczki. To już brzmi jak wątek „Roast me”, to może taki założymy. Nie wtrącam się już w takie teksty, szkoda nerwów [emoji2368]
 
Daj znac jak wizyta..... Ja dzis na 18.00 kurr..... A właśnie dzis o tej godz. Jest 2 msza za mojego brata i nie bedzie mnie ani mojego męża bo ma 2 zmianę i bardzo mi smutno z tego powodu.
Witam się. Jak ranek kochane?? Ja od 4.30 na nogach , nie mogę spać z powodu stresu. Na 9.30 mam wizytę i trochę się stresuje.
 
reklama
Ech jednak nie wstaje.. Mimo że czuję się całkiem dobrze aż dziwne
 

Załączniki

  • IMG_20200102_101531.jpg
    IMG_20200102_101531.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 73
Do góry