reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dzień dobry 💙
Współczuje pobudek o tak wczesnej porze. Ja na szczęście jeszcze nie mam tego problemu. Śpię jak małe dziecko, często z rękami w górze 🙈
Wyokładana poduszkami oczywiście.
Która z mam, wizytuje w najbliższym czasie?
ja mam wizytę u położnej dopiero za 2 tygodnie. Ostatnio się z nią widziałam na początku marca...
 
reklama
Położna akurat dzisiaj przychodzi. Ale następna wizyta też dopiero 8.06. 😩 jak żyć? 😂

Mam jeszcze dużo do ogarnięcia w międzyczasie to pewnie szybciej zleci niż mi się wydaje 😂 załatwić coś w czasie korony to jest jakaś syzyfowa praca 😩
 
Obecnie 28+3 dni. Od początku ciąży przytyłam jakieś 5kg, na początku schudłam jakieś 3kg. Musiałam to nadrobić. 😁 W poniedziałek idę do gin, zobaczymy jak mały rośnie. A 26.05 mamy wizytę u innego dr, który bd wykonywał cc i on mi zrobi USG 4D. Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę moje maleństwo. 😍👶

Dziewczyny imię już wybrane?
IMG_20200510_152149.jpg
 
Obecnie 28+3 dni. Od początku ciąży przytyłam jakieś 5kg, na początku schudłam jakieś 3kg. Musiałam to nadrobić. 😁 W poniedziałek idę do gin, zobaczymy jak mały rośnie. A 26.05 mamy wizytę u innego dr, który bd wykonywał cc i on mi zrobi USG 4D. Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę moje maleństwo. 😍👶

Dziewczyny imię już wybrane? Zobacz załącznik 1119869
Witamy wśród nas 💕
 
Obecnie 28+3 dni. Od początku ciąży przytyłam jakieś 5kg, na początku schudłam jakieś 3kg. Musiałam to nadrobić. 😁 W poniedziałek idę do gin, zobaczymy jak mały rośnie. A 26.05 mamy wizytę u innego dr, który bd wykonywał cc i on mi zrobi USG 4D. Już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę moje maleństwo. 😍👶

Dziewczyny imię już wybrane? Zobacz załącznik 1119869
Witamy 😊 u nas chłopiec, Antoś. Obecnie 25 tydz a na plusie ok. 9kg 😅
 
Cześć, u mnie na plusie 10 kg i brzusio ogromniasty 28 tydz. +1 :o:o:o. nie wiem kiedy to sie przybrało, z morfologi wychodzi mi ze mam niski poziom czerwonych krwinek, hemogliobine i hematokryt, a lykam prenatal duo.
Jutro mam wizyte u gin więc zobaczymy co bedzie mówił o dacie porodu, krzywej i najważniejsze o córuni. Nie moge sie doczekać.
Czeka mnie jeszcze przeprowadzka do konca maja mamy umowe najmu...uffff dzieje sie...
 
Dzień dobry ☀️

Witam Patrycja!

Andziulka daj znać koniecznie po wizycie jak było! 🍀

Wczoraj miałam okazję poznać w końcu moją położną. Trochę pogadałyśmy, podpisałyśmy umowę. No i umówiliśmy się na następną wizytę. Niby ja nie bardzo potrzebuję... 🤷🏼‍♀️ Ale ona ma od kasy chorych za wizytę płacone. Więc czemu nie. 🤷🏼‍♀️ Zwłaszcza że pracuje w szpitalu w którym i tak będę chciała rodzić. I mogę się popytać na bieżąco jak wygląda sytuacja.

Zaskoczyło mnie ,że w tej chwili nawet mamy po CC wychodzą już po 2 dniach! 😲 Oczywiście jak wszystko jest w porządku.

Dzwonili z gabinetu ginekologicznego... W prawdzie nie mam cukrzycy ale mam brać żelazo do następnej wizyty. Przygotowuję się psychicznie na zaparcia 🥴

Tym miłym akcentem kończę. I życzę wszystkim miłego dnia ✌️🤩✌️
 
reklama
Cześć, u mnie na plusie 10 kg i brzusio ogromniasty 28 tydz. +1 :o:o:o. nie wiem kiedy to sie przybrało, z morfologi wychodzi mi ze mam niski poziom czerwonych krwinek, hemogliobine i hematokryt, a lykam prenatal duo.
Jutro mam wizyte u gin więc zobaczymy co bedzie mówił o dacie porodu, krzywej i najważniejsze o córuni. Nie moge sie doczekać.
Czeka mnie jeszcze przeprowadzka do konca maja mamy umowe najmu...uffff dzieje sie...

My też się przeprowadzaliśmy. Zdążyliśmy wybudować i urządzić przed świętami Wielkanocnymi. Także w rok się uwineliśmy i mały już się urodzi w swoim domku. Teraz czeka nas urządzenie pokoju. 👏💞
 
Do góry