reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Już po😊wszystko dobrze podobno- bo lekarz średnio gadatliwy nie pokazywał mi monitora, nie mówił co po kolei mierzy jak dopytywalam to tylko coś mruczal. Nieważne, w opisie wszystko jest ok. Nie mam żadnego ładnego zdjęcia, żeby wstawić same struktury😦Termin identyczny jak Om 26.08, długość 5.1 cm, serce 175 uderzeń/min, przeziernosc niska. Namawiał mnie na test pappa ale nie zamierzam go robić.
 
reklama
Dziewczyny, czy w 11 tygodniu da się określić płeć dziecka? Na usg Pani ginekolog powiedziała, że na 90% chłopiec. Mam mieszane uczucia co do jej pewności, wg mnie jest za wcześnie.

Wrzucam zdj fasolki, w poniedziałek mam badanie prenatalne, jest lekki stres ale trzeba myśleć pozytywnie :). Mój termin to 30 sierpnia :) witam sierpniowe mamusie!

Wow rzeczywiscie szybko stwierdziła :) mi w 10-11 powiedziała, ze obstawia na 60% dziewczynke , a teraz na prentalanych w 13t lekarz powiedzial ze nic nie widzi, moze bardziej chłopca, ale ten „wyrostek” był naprawde niewidoczny... i nic nie stwierdził, nie chcial nic obstawiac. A dziecko mialo juz niecałe 9cm :)
 
Cześć dziewczyny :)
Nie było mnie bardzo długo.. Ostatdnie dwa miesiące były dla mnie tragiczne. Nieustanne wymioty, szpital. Czasem chciałam tu zerknąć ale nawet nie miałam siły. Od początku lutego wszystko się zmieniło.. Już czuję się o wiele lepiej chociaż wymioty całkowicie nie ustąpiły. Zaczęty 15 tydzień, po prenatalnych na 80% dziewczynka. Termin porodu skorygowany na 5.08.
Próbuję wrócić do rzeczywistości :)
Ściskam wszystkie gorąco i trzymam kciuki za wizyty.
To dobrze, że już wracasz do żywych :) Teraz już na pewno będzie tylko lepiej.
Wow rzeczywiscie szybko stwierdziła :) mi w 10-11 powiedziała, ze obstawia na 60% dziewczynke , a teraz na prentalanych w 13t lekarz powiedzial ze nic nie widzi, moze bardziej chłopca, ale ten „wyrostek” był naprawde niewidoczny... i nic nie stwierdził, nie chcial nic obstawiac. A dziecko mialo juz niecałe 9cm :)
U mnie gin potwierdził w 12+3.
 
Witam :)
To moja druga ciaza. Termin mam na początek sierpnia. Ostatnią wizytę miałam 7.02 i na wizycie stwierdzono, że prawdopodobnie w brzuchu siedzi dziewczynka :). Mamy już synka (prawie 5latka). Jak tam u was, jak się czujecie? ;)
 
Witam :)
To moja druga ciaza. Termin mam na początek sierpnia. Ostatnią wizytę miałam 7.02 i na wizycie stwierdzono, że prawdopodobnie w brzuchu siedzi dziewczynka :). Mamy już synka (prawie 5latka). Jak tam u was, jak się czujecie? ;)
Witaj :) a na kiedy masz tp?
 
Witam. Jestem w ciąży piąty raz. W domu dwóch chłopców, w niebie dwóch chłopców. Teraz czekam na dziewczynkę. Ma się urodzić w pierwszych dniach sierpnia. Ta ciąża to dla mnie jeden wielki stres. Raz ze względu na wcześniejsze poronienia, dwa - mam na szyjce macicy polip doczesnowy, który wciąż plami.. już teraz nie biegnę za każdym razem do lekarza, bo musiałabym co drugi dzień, ale w strachu jestem cały czas..
 
Dziewczyny orientujecie się czy lekarz rodzinny może dać skierowanie na takie typowe badania ciążowe jak np toksoplazmoza,różyczka itp?
 
reklama
Do góry