reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Moja beta nie przyrasta prawidłowo. 38% a powinno być 66%.
19 grudnia miałam 1596 a dziś 2902 ☹
Nie przejmuj się, beta o niczym nie przesądza, w drugiej ciąży miałam przyrost 33% i niestety nie udało się, a w tej ciąży beta 16 tysięcy i po 48 h 22 tysiące, czyli przyrost 40% też prawie płakałam, że znów to samo, ale póki co wszystko Oki 😉
 
reklama
Witajcie :) u Nas znów pracowicie. Zakupy,korki,kolejki🤨 ostatnie sprzątanie,jutro troszkę szaleństwa w kuchni i świętujemy 🙂 Za tydzień wizyta,już się nie mogę doczekać !
Kochane !
A Wam życzę zdrowych,spokojnych Świąt 🎄 wypoczywajcie,próbujcie każdej potrawy, spędźcie ten czas z Rodzinka :)
Buziaki i do usłyszenia po tych paru dniach ♥️
 
Witajcie :) u Nas znów pracowicie. Zakupy,korki,kolejki🤨 ostatnie sprzątanie,jutro troszkę szaleństwa w kuchni i świętujemy [emoji846] Za tydzień wizyta,już się nie mogę doczekać !
Kochane !
A Wam życzę zdrowych,spokojnych Świąt [emoji319] wypoczywajcie,próbujcie każdej potrawy, spędźcie ten czas z Rodzinka :)
Buziaki i do usłyszenia po tych paru dniach [emoji813]️

Wesołych Świat [emoji268][emoji8][emoji177]
 
Dzięki i wzajemnie spokojnych i zdrowych Świat [emoji8]
Witajcie :) u Nas znów pracowicie. Zakupy,korki,kolejki[emoji2955] ostatnie sprzątanie,jutro troszkę szaleństwa w kuchni i świętujemy [emoji846] Za tydzień wizyta,już się nie mogę doczekać !
Kochane !
A Wam życzę zdrowych,spokojnych Świąt [emoji319] wypoczywajcie,próbujcie każdej potrawy, spędźcie ten czas z Rodzinka :)
Buziaki i do usłyszenia po tych paru dniach [emoji3531]
 
Ja już po wizycie zakupach i robieniu sałatek [emoji847]
A więc po wizycie wszystko jest ok dziś 7+1 więc ja na [emoji173] muszę poczekać ale zaraz po nowym roku mam usg więc będę już wiedziała ogólnie wszystko jest dobrze
A jeśli chodzi o bete to on powiedział że najważniejsze jest usg A nie beta więc ja więcej nie robię żeby się nie stresować i wam też zalecam

Życzę wam wszystkim zdrowych wesołych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń [emoji319][emoji320]
 
Hej kobietki! Mam trochę do nadrobienia, jeden dzień i znowu 10 stron lektury 😀
Odnośnie duphastonu też biorę 3x dziennie, mimo moich 26 lat - więc nie róbcie z siebie emerytek młode dziołchy! 😉 Myślę, że to zależy od lekarza i predyspozycji. A progesteron na bank nie zaszkodzi 😊
Bardzo dobrze, że u wszystkich same dobre rzeczy się dzieją 😘
Wesołych i zdrowych świąt kochane! Oby wszystkie nasze Bubusie urodziły się w terminie i bez komplikacji po drodze 😊 myślę, że to będą dla wszystkich najlepsze życzenia ❤️
 
Jestem na sorze. Krwawie. Brzuch boli coraz bardziej. I to nie są tylko kropki krwi. Chyba nic z tej ciazy nie będzie. Lekarz mnie zbadał i powiedział, że nic nie widzi. Nawet pęcherzyka. A to już 5+1 jak dobrze licze. Nie mam juz nadziei. Endometrium nadal ciazowe ale trudno żeby było inaczej skoro dopiero krwawić zaczelam. Kazał leżeć ale L4 nie dał. Leków przeciwbólowych jakby się rozkręciło też nie zapisał żadnych konkretnych. Ogólnie to prawie cała wizyta polegała na tym, że namawiał mnie, żebym za 2 dni przyjechała do niego prywatnie i niby wtedy wszystko się wyjaśni. A teraz siedzę i czekam za dokumentami i nie wiem czy się doczekam w końcu.
 
reklama
Do góry