reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Ja bylam w srode i bylo 5+4 bo mialam @ 9.11 i powiedzial ze niemozliwe jest zeby juz bylo serduszko wiec sie nie martw kochana, tez mam 03.01 wizyte wiec trzymam kciuki !
O nie kochana to akurat nie prawda ja ostatnia miesiączkę miałam 7 listopada na wizycie byłam 5+3 i serduszko już było pięknie już biło. Teraz bylam na wizycie państwowej 6 tydzień i również serduszko już było. Każda ciąża jest inna dziewczyny wcześniej pisały że może być to winna sprzętu albo jest jeszcze zawcześnie i dlatego nie widać serduszka
. 😊😊
 
reklama
gorla tak mi przykro wiem co czujesz przeszłam to już teraz musisz odpocząć zajmij się sobą i mężem
Ściskam mocno [emoji847]


Mam problem.z zaśnięciem i strasznie męczą mnie gazy na noc masakra brzuch jak balon wzdety

U mnie też jest widać Pechezyk jest o tydzień spóźnienia ale jestem dobrej myśli i czekam grzecznie co będzie dalej
 
Trzymam dwa kciuki z całych sił [emoji106] [emoji106]



Super podejście, jesteś mega Optymistką - zaraź mnie proszę :) Macie jakiś plan jak oswoić z nowiną córki?



Super, to może jednak nie jest taki zły jak myślałam ;) Choć jak łykałam Maglek to czułam ten magnez w sobie, a po tych na razie nie bardzo czuję.

Już wiedza, poszło jako tako.. szczera rozmowa i małe przekupstwo pomogło [emoji28]
 
Ja odpukac czuje się dobrze 🙂 Czasem nachodzi mnie głupia myśl zeby ten mój brak objawów nie zwiastował niczego złego..a tu do wizyty ponad tydzień..ja dziś się wzięłam za pranie i prasowanie , tak przedświąteczne 🤣
Też nie mam żadnych objawów oprócz bólu piersi. I tez myślę czy ta ciąża w ogóle jest i czy sobie nie uroiłam no ale testy pozytywne okresu brak. Dla mnie to nie pojęte bo pierwsza ciąża była fatalna objawowo.
 
Dziewczyny ja po wizycie. Ostatnia miesiaczka 8listopad, owu 24listopad. Wg aplikacji 5t5d. Na usg widac bylo tylko pęchęrzyk z ogonkiem, ktory jest czlowieczkiem . Calosc ma niecaly 1cm. Lekarka powiedziala, ze powinno byc juz serduszko wg jej obliczen, ktore zrobila na swojej aplikacji wychodzi jej 6t0d. Powoedxiala tez , ze Jest malutki ale nie znaczy to, ze jest cos nie tak. Mam na razie nie robic badan ze skierowania, przyjsc za dwa tyg (03.01) i sprawdzimy czy jest serduszko. Dopiero isc z badaniami. Zalozyla mi karte ciazy, wyszlam i mam mieszane uczucia 🤔 ale mysle, ze zle policzyla, nie zapytala mnie jakie mam cykle (nawet33dni) nie zwrocila uwagi na to ze powiedzialam o owu 24 listopada. Wg mnie ciąża jest mlodsza...
Ja ostatnia mialam 7 listopada wiec tylko dzien wczesniej jak ty owu byla 19 a na wizycie tez tylko pecherzyk i cialko zolte a bylo to wg OM 5t4d nic niemowila moja ze juz powinno byc serduszko. Nieprzejmuj sie jak mialas owu pozniej to pewnie ciaza jest mlodsza
 
:o to ja ostatnia @ 16 listopada i wizyta ginekolog 4 stycznia nic wcześniej nie mieliśmy
Ostatnia owu o jakiej mi wiadomo to koniec października 🤭

Dzień dobry 😘
 
reklama
Serduszko już nie bije😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 jutro 8 rano do szpitala. Jest mi cholernie smutno
Ojej 😪😭😭😭😭😭 sciskam
Też nie mam żadnych objawów oprócz bólu piersi. I tez myślę czy ta ciąża w ogóle jest i czy sobie nie uroiłam no ale testy pozytywne okresu brak. Dla mnie to nie pojęte bo pierwsza ciąża była fatalna objawowo.
Ja pierwsza ciąże tez fatalnie znosiłam, teraz jest mi niedobrze jak jestem głodna, ale odpukać nie wymiotuje. Jakzabardzo się najem tez mi złe xd wiec muszę z umiarem 🙈
 
Do góry