reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Ja mam około 5 tydzień, narazie nie czuje się w ogóle w ciąży. Termin @ jutro boje się że mnie zaskoczy jeszcze ale wszystkie testy pozytywne. Jutro też lecę się umówić do lekarza i się boję że mnie nie zapiszą bo mój lekarz oblegany cholerka 🤨 w pierwszej ciąży nie mogłam się ruszyć miałam tak paskudne mdłości całymi dniami a teraz nic. Przez to samopoczucie nie mogę uwierzyć że się udało i się martwię że to może zły znak?
Tez tak myślałam...nawet tu pytałam dziewczyn czy to nie dziwne ze nie mam objawow...przyszly oko 5tyg 5 dnia, brak apetytu i mdłości..;/ wiec też sie nie martw;* na pewno jest wszystko dobrze;)
 
Chyba tez zrobię ten kapuśniak bo tak zachęcacie :) :)

Mnie dzisiaj bardzo boli brzuch, ciągnie, wzdety, jak przed @.
Byle do piątku i mam nadzieje, ze coś się wyjaśni.
 
Cześć!
Serdecznie wszystkim gratuluję, ja również jestem w ciąży.
Aktualnie koniec 6 tygodnia, aplikacje podają termin 13.08. W ten czwartek idę do lekarza. Nie byłam nigdy w ciąży, a teraz widzę że chodzicie na dodatkowe badania przed wizytą. Czy powinnam też tak zrobić?
Dodatkowo czytałam, że niektóre z was będą chodzić pół prywatnie pół na NFZ do lekarza i też bym tak z chęcią zrobiła. Na których badaniach można wtedy zaoszczędzić i od kiedy te wizyty na NFZ można umawiać?
Pozdrawiam :)
 
reklama
Witajcie 🙂
Również chciałam się przywitać, aktualnie 6t4d.
W środę, 11.12 miałam pierwszą wizytę, na której już było widać zarodek i bijące serce 🙂 Niestety, mam bardzo niski poziom progesteronu, lekko plamię na brązowo od 8.12, od 11.12 biorę 3x1 duphaston i do świąt mam leżeć plackiem. Spędza mi ten stan sen z powiek, lekarz kazał się nie martwić - "co mogliśmy to zrobiliśmy", ale ja oczywiście nie umiem ☹️ kolejna wizyta 3.01, mam nadzieję, że będzie OK!
Trzymam za was wszystkie kciuki 😍 fajnie tu być i poczytać wasze przygody 😁 ja właśnie pochłonęłam pół słoika korniszonów...
 
Do góry