reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Mój mały w piątek skończył 6 tygodni i dzisiaj waży 5710g. Polozna powiedziała, żeby przepajać wodą. Nie będę dziecka głodzić jak jest karmiony prawie wyłącznie piersią. Duży sie urodził to musi dużo przybierać moim zdaniem. Na początku był stres, że za mało przybiera więc jednak wolę w tą stronę
Tez jestem tego samego zdania ze lepiej zeby dziecko przybieralo wiecej niż za malo bo wtedy dobrze się nie rozwija moj 5700 mial w 8 tygodniu i tez pediatra powiedziała ze za duzo
 
reklama
Dziewczyny a jakie macie karuzele na łóżeczko? Właśnie przeszukuje internety bo mała śpi :D, ale na nic nie mogę się zdecydować. Zależy mi na spokojnych i przyjemnych dla uszu melodiach, projektorem pewnie też bym nie pogardziła:)
Taką :) mój Mały ją wprost uwielbia, od pierwszej chwilii :)

Screenshot_20181008-151647.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20181008-151647.jpg
    Screenshot_20181008-151647.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 407
No moja ma śluz w kupce i wysypke, teraz już slaba. Różnie bywa,czasem dziecko ma tylko wysypke, czasem ból brzuszka... Ale ja sceptycznie podchodzę do tego że ciemieniucha to alergia... moze czasem się nasila przy alergii... chyba muszę zmienić pediatra,coś mu nie ufam ostatnio.
Ja nie zauwazylam nic u mniej poza ta ciemieniucha, ani wysypki, ani problemow z kupka, wiec chyba nie. Jeśli nie ufasz to może lepiej rzeczywiście zmienic ;*
 
Dziewczyny a jakie macie karuzele na łóżeczko? Właśnie przeszukuje internety bo mała śpi :D, ale na nic nie mogę się zdecydować. Zależy mi na spokojnych i przyjemnych dla uszu melodiach, projektorem pewnie też bym nie pogardziła:)
Ja tez mam ta z fisher price z misiami, ma projektor, fajne melodie i jestem zadowolona z niej :)
 
Mój mały w piątek skończył 6 tygodni i dzisiaj waży 5710g. Polozna powiedziała, żeby przepajać wodą. Nie będę dziecka głodzić jak jest karmiony prawie wyłącznie piersią. Duży sie urodził to musi dużo przybierać moim zdaniem. Na początku był stres, że za mało przybiera więc jednak wolę w tą stronę
Super, dobrze jak dzieciaczki rosną zdrowo. Moja mała aż tak nie przybiera, ale podobno w normie. Zobaczymy przy kolejnej wizycie, dzien przed skończeniem 6 tygodnia ważyła 5010g. Od małego dietę trzyma :p
 
reklama
Do góry