reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Popieram niech popiszą chwilkę poznamy się i będą w zamkniętej.
U mnie z wyglądem raczej tak samo, gorzej z samopoczuciem,a podobno bliżej drugiego trymestru lżej...cały dzień z życia wyciągnięty ,tak mnie głowa bolała jak by mi wiertarka ktoś w niej wiercił.Paracetamol pomógł słabo ,ale chociaż ruszyć się mogłam.Na wieczór to mnie nawet z tego mdlić zaczęło:dry:
Syn porzucił spanie w dzień, tak na 100 % już...kurczę jak żyć:-D A na wieczór nawet nie "pada" ze zmęczenia...muszę przetrwać.Wiosna przyjdzie więcej na polu pobędziemy to liczę że zasypianie się poprawi.
Lecę spać jutro na szczęście Piąteczek to humor mi się poprawi mam nadzieję,że w sobotę pośpię do 8:biggrin2::sorry:
 
reklama
Chomiczka007 chodzi o takie osoby jak Martini31 twierdzi że czyta nas od początku a dzisiaj dopiero się zarejestrowała po co takie kłamstwa od początku [emoji17]

Muszmuszynka oj też znam takie przypadki [emoji17]

Czarna_jagoda ja mam bardzo duże skłonności do rozstępów i uchronilam brzuszek w ciazy - uda nie smarowalam Elancylem i mam kilka rozstępów no i piersi mam z pamiątkami [emoji6]

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja stosowałam wcześniej Palmersa ale jak brzuszek był już spory i skóra mocno napięta to co jakiś czas łuszczyła mi się skóra. Lepiej sprawdzał się jakiś zwykły krem lub oliwka do kąpieli. Teraz mam olej kokosowy ( jakiś bio z rossmana) ale u mnie jest problem z systematycznością. Rano mam mało czasu a wieczorem różnie bywa. Póki co nie miałam żadnych rozstępów, poczekam co będzie w tej ciąży ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej sierpnióweczki. Niestety u mnie złe wieści. Dzisiaj miałam usg. Z om wynikało ze powinnam być w 10 tyg. Niestety maluszek 1.98 cm. Wyglądał na 8 tyg. Serduszko nie bije, moje pękło. Pojechałam do innego gino bo niedowierzałam. Czułam się dobrze, żadnego plamienia, bólu...nic. Nie chce żadnej z Was straszyć, ale przeżyłam ogromny szok bo wogóle nie podejrzewałam że coś może być nie tak. Jutro wracam do Uk. Zglaszam sie do szpitala... tam ponoć sa 3 opcje: czekam az sam organizm usunie ciąże, dostaje tabletke ktora wywoła poronienie i urodze łożysko z dzidziusiem, lub lyzeczkowanie. Obaj lekarze stawiali na tabletkę. Postaram się odezwac za jakiś czas. Wam wszystkim i waszym maleństwom życzę zdrówka. Obym była ostatnia z takimi wieściami.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej sierpnióweczki. Niestety u mnie złe wieści. Dzisiaj miałam usg. Z om wynikało ze powinnam być w 10 tyg. Niestety maluszek 1.98 cm. Wyglądał na 8 tyg. Serduszko nie bije, moje pękło. Pojechałam do innego gino bo niedowierzałam. Czułam się dobrze, żadnego plamienia, bólu...nic. Nie chce żadnej z Was straszyć, ale przeżyłam ogromny szok bo wogóle nie podejrzewałam że coś może być nie tak. Jutro wracam do Uk. Zglaszam sie do szpitala... tam ponoć sa 3 opcje: czekam az sam organizm usunie ciąże, dostaje tabletke ktora wywoła poronienie i urodze łożysko z dzidziusiem, lub lyzeczkowanie. Obaj lekarze stawiali na tabletkę. Postaram się odezwac za jakiś czas. Wam wszystkim i waszym maleństwom życzę zdrówka. Obym była ostatnia z takimi wieściami.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom


Bardzo mi przykro..
Powiem Wam że chyba nigdy nie ma bezpiecznego czasu w ciąży.
Biedna Ty, trzymaj się... I zobaczysz.. Zaraz zobaczysz kolejne serduszko, które będzie biło jak dzwon.. ;* tego Ci życzę ;*
 
Zrobiłam listę jeśli kogoś pominęłam to przepraszam i dajcie znać to dodam. Dzisiaj wieczorem chce wyslac listę do admina [emoji4]

1.Late92
2.NowaNatka
3.Maljan
4.Estaa
5.wiola1994
6.ninex
7.chomiczka007
8.Thisjuss
9.Madziula 27
10.monika121326
11.megalija
12.Wiola1985
13.Colorado1989
14.swing88
15.pralinka92
16.zanka200389
17.czarna_jagoda
18.anulka1991
19.sorenlorenson
20.KatiNails
21.Aegi
22.Margeritka8
23.Ankan
24.polka33
25.Maria.sm
26.Gola84
27.asia0509
28.karorek
29.ciichosza
30.mamaleosia
31.justyna919
32.AnMaDo
33.elisse
34.Moni91
34.GorzkaPomarancza? - udziela się?
35.jadziaaa - udziela się?
36.oliwiapatrycja
37.wrześniowa?
38.polka33
39.Mamadrugiraz
40.MalinaMalina

Kto jeszcze ?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Hey. Jeszcze ja! Udzielam się parę razy. Bardzo chętnie dzielę się doświadczeniem, ale ostatnio ból głowy mi doskwiera, a lekarz krzywo patrzy nawet na paracetamol... jutro prenatalne usg liczę na dziewczynkę
 
Dziewczyny nie bądźmy takie. Są osoby które piszą częściej inne rzadziej.Czasami ktoś znika na kilka dni. Dołączają jeszcze nowe mamy, czasami i za miesiąc, i za trzy ktoś może dołączyć. Weźmy wszystkie a czas zweryfikuje na zamkniętej grupie, które całkiem milczą a które są aktywne ale rzadziej, Nie wprowadzajmy jakiegoś reżimu ;)

Mnie strasznie wysifiło wszedzie, na twarzy, szyi, plecach. Do tej pory nie miałam w ogóle z tym problemu. W ciąży jest bardzo ważne używanie filtrów przeciw UV bo od słońca nawet niewielkiej dawki powstaje ostuda, która po ciąży moze zostać. Są to własnie plamki na twarzy. Ja chyba już nawet trochę mam przy ustach, na podbródku. Ale trzeba też uważać na filtry w kremach, większość jest na bazie szkodliwego anty UV który przenika do organizmu i jest szkodliwy dla płodu, warto poczytać które kremy nadają się w ciązy. Tak samo warto sprawdzić podkłady z filtrem UV.

Ja stosowałam z synem Mustelę, teraz też, jakoś ją polubiłam i nawet nie mam zbyt dużo rozstępów po pierwszej ciązy.

Kilka dziewczyn wyraziło ochotę że chciałoby dołączyć do tajnej grupy na fb, więc zapraszam chętne: Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook
Dodalam zaproszenie do grupy na fb :)
 
reklama
Do góry