reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ej ale małe sprostowanie. Rooibos a Pu erh to dwie różne herbaty. Pu erh ma mnóstwo teiny w sobie i jest polecana na odchudzanie, rooibos to tak jakby herbatka ziołowa i ta jest bezpieczna w ciąży.

hchyyx8dnm3epjzo.png
 
reklama
Ej ale małe sprostowanie. Rooibos a Pu erh to dwie różne herbaty. Pu erh ma mnóstwo teiny w sobie i jest polecana na odchudzanie, rooibos to tak jakby herbatka ziołowa i ta jest bezpieczna w ciąży.

Jejku naprawdę.
Była. Strasznie zadowolona z tej herbaty. Piszę że czerwona i że prawie 99% herbaty czerwonej ;/ a 1% aromatu..
Ale dzięki za sprostowanie. Dobrze wiedzieć...

Zmienię na raibroos.

hchyyx8dnm3epjzo.png
 
Rocznik 95, więc też mam 22 lata, w czerwcu skończę 23 [emoji5] więc wypada na to, że rówieśniczki [emoji846] i nawet podobny tydzień i dzień ciąży, ja mam na 7 sierpnia termin, Ty chyba na 9 sierpnia? [emoji2]


oar8flw1mdp5ujvp.png

Wiecie że ja dokładnie pamiętam jak np.spedzalam wakacje w 95? Moje Kochaniutkie jesteście taaaakie mlodziutkie ☺☺☺☺ cudnie ☺☺☺
 
Hej ja też biorę.. .od 3 dni.... tsh 3.58

Ojojoj zanim wszystko od mojej oststniej wizyty przeczytałam trochę minęło.
Pralinka92 nie przejmuj się każdy może mieć trochę gorszy dzień nawet gin jeśli dobry fachowiec w swojej dziedzinie nie odpuszczaj- takie moje zdanie.
Aegi ja też mam 34 lata hmmm trochę się czuję jak msmuśka geriatryczna [emoji16] chyba dobrze napisałam.
Anet23 trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze
Jeśli chodzi o mnie to dzisiaj jestem po pierwszej wizycie jestem przeszczęśliwa wszystko rozwija się w należytym porządku maluszek ma min serduszko bije - na szczęście jedno. Mam powyższone tsh 3,530 i dostałam Euthyoc 25mg czy któraś z Was coś takiego brała ewentualnie bierze?
img]https://www.suwaczki.com/tickers/zpbnio4pzm6gopcx.png[/img]
img]https://www.suwaczki.com/tickers/9ewnk6nl7iw1ts2s.png[/img]


9ewnk6nl7iw1ts2s.png
 
To masz mega niskie tsh... Ostatnio jak badałam miałam ponad 3, ale wtedy nie wiedziałam, że jestem w ciąży. Obecnie biorę 112 ug euthyroxu, a dawki to już miałam od 25 do 175 ug [emoji23] u mnie jest o tyle śmiesznie, że tsh mam 3-4, ciężko je zbić, a ft4 i ft3 mam eleganckie. Obecny endokrynolog powiedział mi, że jak coś to w ciąży najważniejsze jest ft4. Zobaczymy ci wyjdzie, jak będę robič badania przed wizytą.

Co do mankamentów psychicznych to znam je aż za dobrze. Na samym początku ciąży miałam najgorzej. Wszystkiego zapominałam, gubiłam wątki wypowiedzi, nie docierało w ogóle to, co kto do mnie mówi. Czułam się otępiała i jak taki półgłówek [emoji22]

My z mężem w tym roju 6 rok po ślubie.

Dziewczyny, dołączam do matek geriatryczek! W październiku skończę 29 lat, mąż w maju 34 :)

Nie zawsze musi być scenariusz: krótkie narzeczeństwo - wielgachny ślub - mija 9-12 mcy i dziecko. Chcieliśmy rozkręcić się zawodowo, popodróżować, nie w głowie pieluchy mi były [emoji23] ale jak już się ustabilizowałam to zmieniłam zdanie :) zresztą, wszystko powinno dziać się w swoim czasie odpowiednim dla nas, a nie dla jakiś zewnętrznych obserwatorów :) niczego nie żałuję. Za każdą decyzją stał jakiś powód :)



8une3e3kck8m6mea.png

Jestem 10 lat starsza
 
reklama
Ja mam apetyt na dosłownie wszystko, na nic mnie nie odrzuca. Raz tylko jeden w trakcie Świat myślałam, ze umrę od smrodu smażonych krewetek, ale tak to nigdy więcej mnie tak niezesmaczylo ;-) Wcinam wszystko i to w ilościach większych od męża.. :-/ Muszę zacząć uważać bo wyląduje z dodatkowymi 25 kg na karku w sierpniu ;-)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry