reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

To ja wam nie zazdroszczę takiego bujania ciągłego :/
Ja tylko odkryłam że Zosia dłużej śpi za dnia jak położę ja do jej łóżeczka a nie na kanapę. Na kanapie góra pół godziny spała a w łóżeczku do dwóch potrafi :) co u siebie to u siebie :)
Serio mam kochane dziecko. Mało płacze, samo się długo sobą zajmie. Wiadomo trochę chodzić z nią też muszę i pogadać, pobawić ale widzę że wy macie gorzej
Michasia roznie spi.. serio.. czasem w lozeczku spi 2 godziny,innym razem 15 minut ;) tak sama u nas na lozku ;) a dzis spala np ok 3 godziny w wozku ;) a na lozku 15-20 minut.. ;) od paru dni nie ziuziam jej az tak.. tylko chwilke i jak sie uspokoi to klade ja na lozko czy do wozka ;) sa dobre dni i gorsze ;)
 
reklama
A ty karmisz kp czy.mm? Bo tak się zastanawiam, czy u mnie identyczne sytuacje spowodowane są alergią czy też to coś innego..
Ja nie przyzwyczajałam Michała do spania na rękach. Od dłuższego czasu nie śpi w ogóle albo śpi po 20-30 min i do tego jeszcze się ze dwa razy obudzi.
Kp, jak sporadycznie dawałam mm więcej spał. Ja od początku go noszę i usypiam na rękach, bo nie było opcji żeby zasnął sam :/
 
Widze temat kąpania.. ja mala mam na lezaczku frottowym w wanience ;) uwielbia to :D a dzis to mnie zaskoczyla na maksa.. juz tak wywijala w tej wanience.. odpychala sie nozkami i dupcia fikala,cieszyla sie przy tym strasznie :D jeszcze wczoraj az tak nie fikala jak dzis ;) wszedzie woda byla :D
Ja jeszcze trochę i będę ją kapała w łazience :D
 
To kąpiemy o 12 w południe [emoji5] wiem, że to może zaburzyć jej rytm, ale sama wole tego nie robić. Chyba, że zobaczę po tym tygodniu, że rozregulowały ją te pory wczesne to zamówimy taki leżak do wanienki i będę wtedy mogła spróbować sama [emoji85]
Ja mam taki leżak do wanienki i kąpie sama :)
 

Załączniki

  • 41b1c8184c2dad90fbac4fbd7ef6.jpeg
    41b1c8184c2dad90fbac4fbd7ef6.jpeg
    23,5 KB · Wyświetleń: 95
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry