reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Dopiero niedawno sciagnelismy do domu. O 13.00 pojechałam w 2 miejsca zawieźć skierowania wracając zajechalam do Super phmarm. Obok na jednym parkingu jest IKEA więc zaszłam. Kupiłam lampion i pełno świeczek bo uwielbiam jesienią, zimą jak w mieszkaniu są pozapalane świeczki. Pozniej Odebrałam dzieci że szkoly. Jak wychodziłam do klatki spotkałam sąsiadkę zaprosiła na kawę więc tylko przyszłam nakarmić Izę, rozpakować zakupy i poszłam. Dawno się nie widzieliśmy, nie mogłyśmy się zagadać. Powiedziałam do 18. Wykąpałam Izę, dałam cyca i juz śpi na noc:)

Wow to super udany dzień :) i najważniejsze, że córcia śpi już :)

U nas od 16:30 do 18 spacerek i piesek tez się wybiegał, mój pojechał po ten aspirator z canpola do rossmana, posprzątać auto i napompować koła z wózka, zrobi kolacyjkę jak wróci i kąpiemy malutką, teraz i tak ona śpi i je na śpiocha [emoji2] to muszę już powoli lekko rozbudzać żeby później zła nie była do kąpieli [emoji853] po kąpieli odciagniemy caly syfik tym urządzeniem no i mam nadzieje, że też nam uśnie skarbek, bo teraz to padnięta śpi
 
reklama
I t
My 40/42 że smyka
I też ze smyka chce kupić właśnie.
received_601518550264449.jpeg
 

Załączniki

  • received_601518550264449.jpeg
    received_601518550264449.jpeg
    166,3 KB · Wyświetleń: 367
Też bym chciała troje dzieci mieć [emoji173]️jak to jest z taką cudowną gromadka? Dajesz rade? Pewnie jest ciężko, ale i też wesoło i ile miłości i słodyczy ❣️[emoji86]

I ile mają pozostałe dzieciaczki, bo nie pamietam jeśli kiedyś wspominałaś [emoji17]
Jak to mówią raz na wozie raz pod wozem hihi
Adrian 13 lat
Lena 2 lata
Kinga 2 miesiące
Ogólnie jest super ale nerwy trzeba mieć stalowe szczególnie do pierworodnego
 
reklama
Do góry