reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Karorek na pewno będzie ok :) grunt to myśleć pozytywnie i nie czytać za dużo internetu. Ja dla odmiany miałam książkową ciążę i poród bez komplikacji, więc z tyłu głowy kołacze się myśl, że może to za dużo szczęścia na raz żeby teraz też tak było? Ale zaraz się sprowadzam na ziemię - co ma być to będzie i martwienie się na zapas nic nie zmieni, a tylko uprzykrza życie :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny nie martwcie się, co ma być to będzie :) trzeba być dobrej myśli.
Ja już dziś oczywiście pilna wizyta u gina bo zaczęłam krwawic.. dostałam leki na podtrzymanie na wszelki wypadek. Krew prawdopodobnie przez nadzerke(powtórka z rozrywki.. z małą miałam identycznie), a tak to wszystko jest ok. Nawet było widać kropkę na usg :)
 
Spokojnej ciąży życzę nowym sierpnióweczkom :-) i pozdrawiam
Lipcóweczka 2018 :-)

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
reklama
Do góry