reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Oluś to bardzo terminowy i szybki chłopak :) dokladnie w terminie o 8.50 przywital rodziców. 3520 i 54 cm. Do szpitala przyjechaliśmy o 6.40 z 8 cm rozwarcia i nie zdążyli podać antybiotyku także się musimy dodatkowo monitorować.
Ja w miarę ok się czuję tylko jestem zmęczona a usnąć nie potrafię z tych emocji.
Brawo. Gratulacje
 
reklama
Iza ur. dziś o 11.28 3130 54cm
 

Załączniki

  • WP_20180814_18_00_03_Pro.jpg
    WP_20180814_18_00_03_Pro.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 217
Oluś to bardzo terminowy i szybki chłopak :) dokladnie w terminie o 8.50 przywital rodziców. 3520 i 54 cm. Do szpitala przyjechaliśmy o 6.40 z 8 cm rozwarcia i nie zdążyli podać antybiotyku także się musimy dodatkowo monitorować.
Ja w miarę ok się czuję tylko jestem zmęczona a usnąć nie potrafię z tych emocji.
Gratuluję, śliczny synek :* dużo zdrowia
 
Po biustonosz też muszę iść. Pierwszy raz w życiu kupię bez push upu i rozmiar C. :D
Tylko denerwuje mnie , że jedna piers jest mniejsza i widać różnicę :(:(:(
Pokaż brzuszek :D tak dziwnie już nie ciazowo nie ?:D
Ja też muszę kupic sobie jeszcze ze 2 , dzisiaj mi przyszedł biustonosz fajny z Bonprix ale za duży obwod .. źle spojrzałam a te z Bonprixu są dla mnie bardzo wygodne bo mam już taki .. a ten dzisiaj co przeszedł nie wiem co z nim zrobię chyba w kosz :(
 
reklama
Do góry