reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
Już.37tc zaczynamy ;);) coraz bliżej:)
Screenshot_20180727-104458.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180727-104458.jpg
    Screenshot_20180727-104458.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 278
Ja też, ja też zaklepuje! [emoji16] Dzisiaj w ogóle czytałam o tym i wszędzie znalazłam, że nie ma żadnych dowodów naukowych na wpływ tej pełni na porody, tylko od lat panuje taki pogląd, który niby potwierdzają położne [emoji16] Czary mary [emoji16]
Bo to taki sam zbieg okoliczności jak poród po seksie itp. Gdyby miał mieć większe znaczenie to wszystkie urodziłyby już dawno temu. Dlaczego dwa tygodnie temu seks nie zadziałał na moją córkę a akurat dzisiaj zadziała ? I po porodzie mam się cieszyć , że facet dał mi trochę swojego nasienia bo dzięki temu urodziłam ? G. Prawda :D
 
Hej dziewczyny ;)

Ja dzis tez kiepska noc mialam.. obudzil mnie taki bol.. ale chyba nie skurcz,nie wiem, ale juz tak bolalo no gorzej niz ubiegle noce.. az moj sie obudzil,bo chyba dosc glosno bylam.. :/ pozniej przeszlo i zasnelam.. dzis mam obolale podbrzusze.. ale niezamierzam sie żalic ;)
@Maljan tez nie widze zeby mala chciala wyjsc,i tez mowie ze gora dwa tyg.. i napewno bedzie juz z nami :p ostatnie dwa tyg w koncu :p

Troche posprzatam,umyje podlogi.. jutro mloda wieziemy do babci na wakacje,niech tez cos z nich ma,chociaz twierdzi ze sobie nie poradze [emoji23]


Biedna [emoji19] ale tak jak mówisz, max 2 tygodnie i się zacznie dopiero heh :)

Ty jak zwykle aktywnie mimo oporu ciała [emoji3] a córcia kochana, tak się martwi
 
@Maljan pytalam gina wczoraj o ta pelnie i burze ;) on byl ordynatorem szpitala,a ze mial dosc ,bo stale byl po godzinach to otworzyl wlasna klinike ;) (o czym dowiedzialam sie wczoraj,bezposrednio u niego,sama zapytalam :p ) i on mi mowil ze wtedy zmienia sie cisnienie,czy to pelnia,czy burza ;) tak samo jak ksiezyc wplywa na odplywy i przyplywy wod i na lownosc ryb ;) tak dzieje sie z nami ;)
 
reklama
Do góry