reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
To moja Zoja
 

Załączniki

  • IMG_20190106_181912.jpg
    IMG_20190106_181912.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 160
reklama
No tak. Zapomnialam ze Ty przeciez pracujesz z dziecmi:)Ja mam raczej siedzacy tryb pracy mam niedosyt ruchu. Ale skoro te rwy Cie dopadaja to moze kwestia rozciagania? Ja mialam kiedys problemy z kregoslupem to tylko gimnastyka pomagala.
U alergologa bylo ok. Skora teraz jest w dobrym stanie bo odstawilismy banana nabial kukurydze bo co do tych produktow jestem pewna. Dostalismy masci na wygojenie i nawilzenie, i przeciwalergiczne krople w razie czego. I mamy zapisywac wszystko co je. Najgorzej jak idziemy do restauracji i nie wiadomo do konca czym przyprawiaja a zazwyczaj syfem. Testy zrobimy latem. A co to ta ciecz nieetonowa?
Hej Olgierda!
Ciecz nienewtonowską przygotowuję z wody i mąki ziemniaczanej. Tyle, żeby było gęste. Jak dziecko uciska to staje się ona ciałem stałym , jak przelewa przez rączki , jest cieczą. Taka babraninka . Moje przedszkolaki też uwielbiają. Można barwić.
A jak się objawiała alergia stasia? Z tego co kojarzę zmianami skórnymi?
 
Hej Olgierda, hej Ania,
Wstyd się przyznać ale zapomniałam o forum. Ostatnio Olgierda mi przypomniała
U nas dużo się dzieje, ja wróciłam do pracy, na razie na 7 godzin, bo cały czas karmię. Zoja nie daje za wygraną.
Moja mała córeczka od marca chodzi do grupy żłobkowej w przedszkolu. Bardzo płacze jak ją zostawiam ale w trakcie dnia podobno jest super. Uwielbia wychodzić na dwór, a są codziennie. Przedszkole jest w lesie więc jest super.
Anita, no wreszcie! :) Jak miło że się odezwałaś :)
Brawo dla Twojej corci, jest dzielna za żłobek :)
Pamiętam jak mówiłaś że będziesz karmić do roku i koniec a tu proszę. Ja podawalam memu swoje mleko 18 miesięcy.
U nas wygłupy z bratem to stały element dnia. Starszy do szaleństwa kocha młodszego. Starszy za chwilę pójdzie do liceum, już dawno mnie przerosl i młodszy brat jest jego oczkiem w głowie :))
 
Hej Olgierda!
Ciecz nienewtonowską przygotowuję z wody i mąki ziemniaczanej. Tyle, żeby było gęste. Jak dziecko uciska to staje się ona ciałem stałym , jak przelewa przez rączki , jest cieczą. Taka babraninka . Moje przedszkolaki też uwielbiają. Można barwić.
A jak się objawiała alergia stasia? Z tego co kojarzę zmianami skórnymi?
Hej. Alergia objawia sie wysypka na skorze. Na szczescie nie ma problemow z zoladkiem. Ma wysypke na szyji ,za kolanami i w zgieciach lokci. Raz lepiej raz gorzej. Nie do wiary w ilu produktach jest kukurydza. Zrobilismy babraninke-dzieki za pomysl. Milego dnia!!!
 
Hej. Alergia objawia sie wysypka na skorze. Na szczescie nie ma problemow z zoladkiem. Ma wysypke na szyji ,za kolanami i w zgieciach lokci. Raz lepiej raz gorzej. Nie do wiary w ilu produktach jest kukurydza. Zrobilismy babraninke-dzieki za pomysl. Milego dnia!!!
My też wczoraj się babraliśmy :D Kuchnia prawie do remontu bo farbowslismy ciecz kawałkami bibuły . Ubieram wtedy Olka w body z krótkim rękawem i pieluszkę . Łatwiej spłukać :p Od kilku dni ma fazę na blok i kredki. Blok A3 a kredki pastele. Wczoraj podczas mycia zębów zauważyłam że kredka była w buzi. Tzn szczoteczka była czerwona od kredki. Rysuje mu słońce, chmurkę, razem robimy deszczyk i obowiązkowo muszę narysować kotka :)))
Dobrego dnia!
 
reklama
Hej Olgierda, hej Ania,
Wstyd się przyznać ale zapomniałam o forum. Ostatnio Olgierda mi przypomniała
U nas dużo się dzieje, ja wróciłam do pracy, na razie na 7 godzin, bo cały czas karmię. Zoja nie daje za wygraną.
Moja mała córeczka od marca chodzi do grupy żłobkowej w przedszkolu. Bardzo płacze jak ją zostawiam ale w trakcie dnia podobno jest super. Uwielbia wychodzić na dwór, a są codziennie. Przedszkole jest w lesie więc jest super.
Hej Anita! To niesamowite ,ze tak dlugo karmisz. Pozdrowienia dla Zojki:). To co w weekend sie widzimy?
 
Do góry