reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Witam!
U nas duży problem z ulewaniem. Ale lekarka stwierdziła, że skoro ładnie przybiera, bo przybrał 1 kg w ciągu miesiąca tylko na piersi, to mam to po prostu przeczekać. Ale pieluchy tetrowe po każdym jedzeniu mokre, żeby nie powiedzieć brzydko obrzy**ne... Odbija Mu się i to parę razy.
A z takich nowości, to Leon ogarnia obracanie się z brzucha na plecy [emoji1] tzn.opadanie z brzucha na bok i się przekręca na plecy. Akurat zrobił to przy lekarce na badaniu, to mówiła, że bardzo silny jest. Ale my często na brzuchu leżymy, nawet śpi najczęściej i najdłużej na brzuchu. Ale ma to po mnie [emoji1][emoji6] ja prawie całą ciąże na brzuchu spałam [emoji23]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam!
U nas duży problem z ulewaniem. Ale lekarka stwierdziła, że skoro ładnie przybiera, bo przybrał 1 kg w ciągu miesiąca tylko na piersi, to mam to po prostu przeczekać. Ale pieluchy tetrowe po każdym jedzeniu mokre, żeby nie powiedzieć brzydko obrzy**ne... Odbija Mu się i to parę razy.
A z takich nowości, to Leon ogarnia obracanie się z brzucha na plecy [emoji1] tzn.opadanie z brzucha na bok i się przekręca na plecy. Akurat zrobił to przy lekarce na badaniu, to mówiła, że bardzo silny jest. Ale my często na brzuchu leżymy, nawet śpi najczęściej i najdłużej na brzuchu. Ale ma to po mnie [emoji1][emoji6] ja prawie całą ciąże na brzuchu spałam [emoji23]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
Kiedy zaczęło się to ulewanie?
Czekałaś aż odpadnie pępowina zanim zaczęłaś kłaść na brzuszek?
 
W sumie od początku był problem z ulewaniem, ale teraz jakby mocniej. A kładłam też od początku. Jakoś pępek w niczym nie przeszkadzał.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z ulewaniem byl od początku problem, ale tak od ponad tyg.tak solidnie. Raz nawet Mu nosem poleciało. A kładłam też od razu, bo On sobie ten brzuch sam masował wtedy. Pępek w niczym nie przeszkadzał, a odpadł nam dopiero w 2 tyg.

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jeszcze jedno pytanko. Czy Wasi chłopcy się czasem przesikują. Już nawet z pampersów 2 przeszłam na 1 bo są bardziej dopasowane. Tył wysoko przód poniżej pępka, falbanki po bokach niby ok. A czasami w nocy śpioszki po boku mokre. Jak pampers mocno zasiusiany ok ale czasami tylko trochę. i
 
Kamila, my nadal jestesmy na rozmiarze newborn. Wy juz 2 używacie? [emoji15]
Ludkowi zdarzyło sie moze dwa razy przesikac. Moze dlatego, ze leży na boku z toba w nocy? I przy zmianie trzeba sie upewnic, ze siusiak jest w dół zanim zapniesz pampers.
Asinka, mam nadzieje, ze sobie szybko z ulewaniem poradzicie. Jesli dobrze przybiera to znaczy, ze wszystko w porzadku i jego układ pokarmowy musi po prostu dojrzeć.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
My też 2ki pampersy, ale ja testuje tutejsze. Ale jeszcze nigdy nie przesikał się. Za to 80% przebierań kończy się fontanną [emoji1][emoji1]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To albo tutaj jest inna rozmiarówka, albo z tego mojego chłopaczka naprawde jest drobinka...
To ja z fontanny jeszcze nie oberwałam, ale z kupy juz dwa razy ( moje białe spodnie niestety tego nie przetrwały) [emoji1]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry