reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Gratuluje maluszków! Tak sie nie moglyscie dziewczyny doczekac i sie posypalyscie prawie w jednym czasie [emoji846][emoji6]

AgaPan, zostałaś nam chyba tylko ty w dwupaku. Trzymam kciuki, zeby maluch okazał sie punktualny [emoji6]
Anitek, czemu cc? Najwazniejsze, ze Zoja zdrowa, teraz szybko wracajcie do sił!


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Dzieki, Dokładnie, wszystkie po kolei urodzilysmy szczęśliwie . Jak tam AgaPan?
 
Ja śpią Wasze maluszki? Na boku pleckach. W szpitalu i położna kazali kłaść na boku za plecki zwinięta pielucha żeby się na plecy nie przewrócił i podłożyć coś pod materac aby głową była wyżej. W necie pisze że najlepiej na plecach. Znajoma dobra neonatolog też że na boku i bądź mądry. Chodzi o to że jak śpi w nocy na boku to przecieka mu pielucha. Zapinam dokładnie pilnuję falbanek przerobiłam rozmiar 1i 2 . Nie przesikują zmieniam co karmienie tylko jakby przeciekają.
 
Gratuluję dziewczyny! Jak u Was z karmieniem? Ja miałam mało pokarmu po cc i kazali mi Małą dokarmiać w szpitalu. W domu też dokarmialiśmy, aż osiągnęła wagę urodzeniową, a nawet o 100g więcej. Od wczoraj mamy wagę w domu i eksperymentuje podając tylko pierś. Mała ssie dobrze, ale dzisiaj schudła 10g. Jeszcze jutro sprawdzę, jak waga, już umówiła się do poradni laktacyjnej, ale póki co nie wiem czy ją dokarmiać i ile dawać czy też kontynuować samą pierś...Może ktoś miał podobne doświadczenia i poradzi coś? :)
 
Gratuluję dziewczyny! Jak u Was z karmieniem? Ja miałam mało pokarmu po cc i kazali mi Małą dokarmiać w szpitalu. W domu też dokarmialiśmy, aż osiągnęła wagę urodzeniową, a nawet o 100g więcej. Od wczoraj mamy wagę w domu i eksperymentuje podając tylko pierś. Mała ssie dobrze, ale dzisiaj schudła 10g. Jeszcze jutro sprawdzę, jak waga, już umówiła się do poradni laktacyjnej, ale póki co nie wiem czy ją dokarmiać i ile dawać czy też kontynuować samą pierś...Może ktoś miał podobne doświadczenia i poradzi coś? :)
Teraz to już nie dokarmiaj butlą, żeby Ci się laktacja dobrze rozwinęła. Mała sobie sama nakręci. A jak będziesz Jej dawała butlę, to mniej zje z piersi. Przystawiaj częściej i się ruszy [emoji4]

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aveline, dokladnie jak pisze Asinka, odstaw butelkę i karm na razie na żądanie aby ci sie rozkręciła laktacja. Jesli bedziesz dokarmiać butelka to bedzie mniej jadła z piersi. Mozesz tez sie wspomóc laktatorem i herbatami lub suplementacja na laktację. Poradnia laktacyjna to bardzo dobry pomysł! Trzymam kciuki zeby sie udało!

Kamila, moze sprobuj inna firmę z pieluchami? Ludek mimo, ze nadal na najmniejszym rozmiarze to sie nie przesikuje ani nie przecieka, używamy Pampers Swaddlers.
A kładę go różnie, nie raz na plecach, nie raz na boku...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Kamila
Mojemu synkowi jak był mały ani razu nie przesiąkła pielucha, sprawdzaj jak ułożony jest siusiak. Do spania kładę na boki.
 
Ostatnia edycja:
Ja śpią Wasze maluszki? Na boku pleckach. W szpitalu i położna kazali kłaść na boku za plecki zwinięta pielucha żeby się na plecy nie przewrócił i podłożyć coś pod materac aby głową była wyżej. W necie pisze że najlepiej na plecach. Znajoma dobra neonatolog też że na boku i bądź mądry. Chodzi o to że jak śpi w nocy na boku to przecieka mu pielucha. Zapinam dokładnie pilnuję falbanek przerobiłam rozmiar 1i 2 . Nie przesikują zmieniam co karmienie tylko jakby przeciekają.
Kamila, ja kładę Zoje na zazwyczaj na boku. Na plecach sporadycznie i tylko wtedy kiedy mogę ją obserwować - boję się zakrztuszenia, tym bardziej, że już nam się zdarzyło.
Odnośnie pieluszek to mój syn też przesikiwał, zazwyczaj wtedy kiedy siusiak miał ułożony do góry
 
reklama
Ja śpią Wasze maluszki? Na boku pleckach. W szpitalu i położna kazali kłaść na boku za plecki zwinięta pielucha żeby się na plecy nie przewrócił i podłożyć coś pod materac aby głową była wyżej. W necie pisze że najlepiej na plecach. Znajoma dobra neonatolog też że na boku i bądź mądry. Chodzi o to że jak śpi w nocy na boku to przecieka mu pielucha. Zapinam dokładnie pilnuję falbanek przerobiłam rozmiar 1i 2 . Nie przesikują zmieniam co karmienie tylko jakby przeciekają.
My kładziemy malucha na zmianę. Raz na plecach i na różnych boczkach. Tak mi doradza położna żeby się główka nie znieksztalcila np. Od leżenia tylko na plecach.
 
Do góry