reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Anitek u mnie lepiej, chociaż jakaś depresja z powodu braku porodu mnie dopada :(
Jak mi czop odszedł to 5h później odeszły też wody i zaczął się poród. Po niespełna 14h od odejścia czopa miałam już córkę na ręku. Także ten szykuj się, a może utodzisz jako pierwsza z naszej trójki.

Dziewczyny kto jeszcze w dwupaku został?
 
reklama
Karaiwinia to u mnie nie jest tak ekspresowo ;-) ;) cały czas jestem w dwupaku, bolących skurczy brak.
Ja tam wierzę, że dla każdej z nas przyjdzie odpowiedni czas, bo przecież musimy urodzić. Nie martw się, będzie dobrze ;-) ;)
 
Gratulacje dziewczyny! Zdrowia dla maluszków! [emoji846]
Karaiwina, wreszcie sie doczekałas [emoji4]. Ciesze sie, ze sie udało bez wywoływania. Długą masz pannice.

Kamila, u nas tez był problem z dużym spadkiem wagi po urodzeniu. Urodził sie 3,4 kg a w piatej dobie ważył tylko 2.7 kg, ale ja tym razem długo miałam sama siare, dopiero w 4 dobie dostałam mleko. W kazdym razie rozbujałam laktację laktatorem elektrycznym ( jak dobrze, ze go zamowilam!) i kupiłam tabletki na laktację. Pomeczylismy sie ponad tydzien, bo co dwie godziny go przystawialam do obu piersi a pozniej jeszcze ściągałam mleko laktatorem i to co ściągnęłam podawałam z butelki, wiec przy dobrych lotach spałam po jakiejs godzinie i od nowa to samo, ale warto było! Teraz ładnie przybiera, w piatek kontrola, ale jestem pewna, ze bedzie dobrze, bo widac po nim, ze rośnie i robi sie coraz pulchniejszy, no i kupczy po kazdym karmieniu [emoji6]. Czuje , ze laktacja sie unormowała i ze Ludek tez sie wprawił z ssaniem. Mam nadzieje, ze u was tez szybko sie wszystko unormuje [emoji846]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Gratulacje dziewczyny! Zdrowia dla maluszków! [emoji846]
Karaiwina, wreszcie sie doczekałas [emoji4]. Ciesze sie, ze sie udało bez wywoływania. Długą masz pannice.

Kamila, u nas tez był problem z dużym spadkiem wagi po urodzeniu. Urodził sie 3,4 kg a w piatej dobie ważył tylko 2.7 kg, ale ja tym razem długo miałam sama siare, dopiero w 4 dobie dostałam mleko. W kazdym razie rozbujałam laktację laktatorem elektrycznym ( jak dobrze, ze go zamowilam!) i kupiłam tabletki na laktację. Pomeczylismy sie ponad tydzien, bo co dwie godziny go przystawialam do obu piersi a pozniej jeszcze ściągałam mleko laktatorem i to co ściągnęłam podawałam z butelki, wiec przy dobrych lotach spałam po jakiejs godzinie i od nowa to samo, ale warto było! Teraz ładnie przybiera, w piatek kontrola, ale jestem pewna, ze bedzie dobrze, bo widac po nim, ze rośnie i robi sie coraz pulchniejszy, no i kupczy po kazdym karmieniu [emoji6]. Czuje , ze laktacja sie unormowała i ze Ludek tez sie wprawił z ssaniem. Mam nadzieje, ze u was tez szybko sie wszystko unormuje [emoji846]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Dzięki . Mleka dużo tylko młody śpioch dostaje cyca i zasypia. Przewijam rozbudzenie daje cyca 5 minut i śpi. Teraz budzę w nocy. Myślę że już jest lepiej. W dzień sporo .W nocy daje też cyca przez sen. Mleko mi się leje a Filipowi wystarczy 5 minut leniwego ssania. Zamówiłam wagę ale córcia mówi że jest pulchniejsze i tego się trzymam
 
Do mam które urodziły.

Czy waszym maluszkom się odbija. Filipowi wogòle. Położna powiedziała że dlatego że wolno ssie ale jakoś mnie to martwi. Pamiętam còrce nie odbijało się w nocy bo karmiłam też przez sen ale w dzień zawsze.
 
reklama
Ludwika odbijam po prawie kazdym cycaniu, jesli mu sie nie odbije to pozniej ulewa.
Moj tez jest śpiochem przy piersi, tez go musze czesto wybudzać, ale widze, ze coraz lepiej sie wprawia w szybkim opróżnianiu piersi [emoji846]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry