reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
My zlozylismy lozeczko od razu po zakupie, żeby sprawdzić jak wygląda i czy wszystko jest ok. Miało być na chwilę ale tak jakoś zostało. Teraz juz by mi go brakowało gdybyśmy złożyli ;)
Brakuje mi jeszcze wanienki, ręczników, kosmetyków, tych wszystkich aptecznych dupereli dla mnie i dla Małego. Trochę jeszcze tego jest do kupienia.
 
reklama
Kamila a widzisz.
Ja mam 38 lat ....5 lat przerwy od ostatniej ciąży i na szczęście też ciążę dobrze znoszę i tym razem bez żadnych komplikacji.
Kotomiś ok.36 tc łóżeczko rozłożę więc w lipcu.Tak samo z praniem ciuszków.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja koszule i pidżamę kupiłam w Bonprix miałam już nie ciążowa z tej firmy i była super. Powinny dojść w poniedziałek i zobaczę jak gatunkowo i dam znać.
 
Właśnie koleżanka, która kupiła to samo łóżeczko powiedziała mi żebym sobie wcześniej sprawdziła go bo ona miała jeden element uszkodzony i później musiała czekać na niego 4 tygodnie, także w tym tygodniu pewnie złożymy :)
 
Dzień dobry dziewczyny! Która w tym tygodniu będzie podglądała swojego Skarbusia na USG? :)
Ja koszuli jeszcze nie mam, tzn mam jedna niby nie ciazowa ani do karmienia ale spokojnie może być bo jest luźną i rozpinana z przodu. Kupilam od razu kiedy dowiedziałam się ze jestem w ciąży i zaczęły się krwawienia.
Miłego dnia wszystkim!
 
Czyli większość z was jak ja czeka jeszcze z tym ;) my chcemy składać w lipcu tak jak komode. Wtedy też poprasuje i popiore ciuszki bow czesniej nie widzę sensu by leżały i sie kurzyly skoro termin na okolice 20... Ja dziś wizytuje ale bez usg. Ginka nie ma maszyny w swoim gabinecie. Uroki luxmed ;( ale serduszka poslicham i to dla mnie najważniejsze ;)
 
Ja mam usg w przyszły poniedziałek.
Koszuli do karmienia i staników jeszcze nie mam...zostawiam to też na lipiec bo brzuch mi strasznie do przodu rośnie to kto wie jaki rozmiar kupić

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kupilam koszule ostatnio w biedronce [emoji14] troche dluga musze skrocic :)
Ze stanikiem bedzie problem bo mam miseczke F.. zazdroszcze dziewczynom z malym biustem, nie maja takich problemow ze stanikami :/

 
reklama
Ja ciuszki już wyprałam i powoli je prasuje :) Mam gdzie je schować więc kurzu się nie obawiam :p Koszul jeszcze nie mam, ale planuje je zakupić w tym albo w przyszłym tygodniu :) Co do staników to pani w sklepie powiedziała, że najlepiej 2 tygodnie przed planowanym porodem zakupić bo jeszcze za wcześnie na określenie rozmiaru :) Jeszcze muszę wyprać rożki, kocyki i prześcieradła :)
USG prenatalne trzeciego trymestru mam w następny wtorek :)
Dziś w nocy mała mnie tak kopała, że budziłam się z sześć razy :p a kopniaki z dnia na dzień coraz mocniejsze aż się boje co to będzie w dziewiątym miesiącu :p
 
Do góry