reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
Te ciazowe ogrodniczki kojarza mi sie z filmem "I kto to mowi", kojarzycie? :D

Ja musze tylko spodnie kupic wieksze, bo bluzki i tuniki zawsze nosilam luzne a teraz nie bede sie wstydzic jak zacznie mnie opinac tu i tam, w koncu ciazowy brzuszek :) jedynie na lato sukienki kupie, teraz nie nosze bo nienawidze rajstop. Chyba ze dorwe jakies ciazowe, ktore sie nie roluja.

Jak dla mnie rajstopy mogłyby nie istnieć [emoji23] córka ma to samo. Jedyny mus to jakieś mega eleganckie okazje a takich mało więc spokój.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja szczerze mówiąc nigdy nie kupiłam ciążowego ubrania. Jest tyle rzeczy na rynku, że wszystko można zastąpić (No jedynie jeansy) bo faktycznie te ciążowe ubranka są mało atrakcyjne. Ale oversizowe bluzki,koszule, tuniki, sukienki, spódnice i dużo rzeczy, które mam w szafie po przemyśleniu nadają się na ciąże i należę do tych szczuplejszych ale lubię luźne ubrania. Zawsze coś można skomponować. Przypada nam fajna pora sukienkowa więc też problem w dużej mierze się rozwiązuje.
 
O panda moje ulubione autko, dostałam od męża na 10 rocznicę ślubu, super autko na miasto, ja miałam full wypas z napędem na 4 koła (mieszkam w górach i mam stromy długi podjazd do domu) więc wysoko się siedziało. Dla nas już za małe (jest 4 osobowe) więc poszło w dobre ręce do siostry męża, ale ciągle mi szkoda!
My kupiliśmy zaraz po ślubie, bo niczym nie chciałam jeździć tzn balam sie ze sie nie zmieszcze, albo za nisko mi bylo. Tu idealnie, mąż chciał sprzedac ale nawet mechanik mu odradzil. I do tego w moim ulubionym pandowym blekicie...
A jak Twoja do rodziny poszla to nie tak bardzo szkoda :)
 
Dziękuje dziewczyny za kciukasy.Dzidzia zdrowa,nie ma zespołu downa.Och płaczę ze szczęścia i chyba spada ze mnie stres ostatnich dni.
Pełne wyniki już w przyszłym tygodniu więc już wtedy poznam płeć jupi.A jeśli będzie miało naszą mikrodelecję to już wezmę na klatę.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ciesze sie ogromnie :) fajnie miec juz spokoj na serducho ze wszystko gra :)
 
@GuaRaNa nie ja przed ciąża miałam dobre ciśnienie, więc to ewidentnie nadciśnienie ciążowe :/ no nic pobiorę te dwa tyg do wizyty może organizm się przyzwyczai, jak nie to będziemy myśleć dalej

@klusek ja teraz też mam taka suchą skórę na twarzy że mi non stop schodzi :/ a pod ustami mam dwa takie place czerwone z mega suchą skórą i nie wiem co z tym zrobić :/

@Czerwonaoliwka super że wizyta udana :)

Sprzątanie do 10? Hahahha ja przed 12 rzadko kiedy wstaje [emoji23] [emoji23] [emoji23] no ale to urok braku dzieci potem już nie będzie tak pięknie ;)

@luska cieszę się że nie ma ZD!!! [emoji5] [emoji5]

p19uflw1jarcljhd.png
 
Jak dla mnie rajstopy mogłyby nie istnieć [emoji23] córka ma to samo. Jedyny mus to jakieś mega eleganckie okazje a takich mało więc spokój.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Hehe mam podobnie:) nigdy nie chodzę w spódniczkach i cienkich cielistych rajstopach :) albo latem gole nogi albo jak juz to grube rajtuzy do jakiejś sukienki jesienią/ zima :):)

A co do ubierania , Narazie staram sie chodzić w dresach i szerokich spodniach Ala sportowych :) siedzę w domu to i do sklepu i młodego do przedszkola śmigam w dresach :) lubię zwężane na dole nogawki a góra szersza :) i bluzki tez dużo mam oversize :)
Ja mialam zawsze problem bo nogi jak patyki :) a brzuchol wisiał :)
W pierwszej ciąży zakupiłam jedne spodnie i 2 pary legginsów ciążowych i to tyle.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Evelinia życzę Ci tej kobietki.
Hola takie koszule to super ciuch na ciążę...muszę czegoś takiego poszukać.
Mi takie ogrodniczki ciążowe za bardzo mi się nie podobają.
25_pixels ja mam plan pracować właśnie aż do wakacji dziewczyn czyli do końca czerwca...ale nie wiem czy dam radę tyle wytrzymać w pracy.Może jednak wcześniej pójdę na zwolnienie.

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Gaurana teraz doczytałam o holterze, wspominała już o nim ale to też decyzję podejmie na następnej wizycie :)

@25_pixels ja narazie mam 2 pary leginsów ciążowych i jedną bluzkę, na lato i na duży brzuch kupię jakieś sukienki letnie luźne, nie mam w planach szaleć z ciążowymi wolę później takie przystosowane do karmienia kupić :)

Ja też dzisiaj skorzystałam z pięknej pogody i braku smogu i poszliśmy na 2 godzinny spacer który teraz właśnie odchorowuję ;) tak mnie bolą pachwiny i pośladek że nie mogę się ruszyć, jak spodnie ściągnąłam to jak paralityk [emoji23] no cóż wychodzi dwa miesiące leżenia muszę się rozchodzić ;)

p19uflw1jarcljhd.png
 
@GuaRaNa nie ja przed ciąża miałam dobre ciśnienie, więc to ewidentnie nadciśnienie ciążowe :/ no nic pobiorę te dwa tyg do wizyty może organizm się przyzwyczai, jak nie to będziemy myśleć dalej

@klusek ja teraz też mam taka suchą skórę na twarzy że mi non stop schodzi :/ a pod ustami mam dwa takie place czerwone z mega suchą skórą i nie wiem co z tym zrobić :/

@Czerwonaoliwka super że wizyta udana :)

Sprzątanie do 10? Hahahha ja przed 12 rzadko kiedy wstaje [emoji23] [emoji23] [emoji23] no ale to urok braku dzieci potem już nie będzie tak pięknie ;)

@luska cieszę się że nie ma ZD!!! [emoji5] [emoji5]

p19uflw1jarcljhd.png
Kurczę :( to jak się nie uspokoi to pamiętaj o tym holterze. No i mocz często do badania, nawet jeśli lekarz nie każe. To kilka złotych a można szybko wykryć zatrucie ciążowe. Mam nadzieję że Ci się polepszy [emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja w sukienki się będę musiała obkupić...nie za dużo ich mam bo pogoda nie zawsze tu pozwala na sukienki.
Hola mi tak szkoda było się pozbyć malucha...mojego pierwszego autka.
Ja też mam na twarzy takie dwa płaty suchej skóry...w ogóle okropnie w tej ciąży wyglądam.Nawet makijaż nic nie daje.


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry