reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
A co do imion u mnie Róża lub Filip będzie (m i syn wybrali chłopięce,mi się podoba Tymon). A syna mam Emila.
Nie podobają mi się modne teraz imiona typu Maja, Lena, Hania, Kubuś itp właśnie na ich pospolitość.
 
reklama
Ja też maniaczka pizzy. Dajcie proporcję dziś zrobię i będe przez Was gruba :D:D:D

Hehe :) oj tam pizza to prawie dietetyczna potrawa. Nie smażona:) pieczona:) warzywka:) mięso wędlina tez cos nam dostarcza:) No a ser , w ciąży nabiał nawet zalecany :)
A jak juz Wogole do maki dodasz jakiejś pełnoziarnistej to huhu [emoji3]
Zatem smacznego :):)[emoji76][emoji487][emoji487][emoji487]
 
Taka domowa tez bym chetnie zjadla. Pysznie wyglada.
Tylko od poczatku ciazy unikam na razie. Znienawidzilam sos czosnkowy. Poczuje i beltam. Ostatnio mlodej zamowilam. I myslalam ze zjem kawaleczek bez zadnego sosu. Ale sam zapach pizzy tez mnie bardzo zrazil. Moze niedlugo minie...zaczelam podjadac jedzenie zawierajace cukier. Jogurty, tic taki pomaranczowe. Kinderka skubne. Wczoraj mnie cofnelo. Ale dzisiaj jeszcze siedze bez szwanku.
Codziennie jeszcze beltam. Czekam na wybawienie. Nie moge zniesc zapachu swego antyperspirantu. Zmienilam paste do zebow. Elmex w miare pasuje. Perfumy stoja bo bym padla. A to juz 11tydz leci
 
Dziewczyny, wczoraj w pracy bolał mnie brzuch więc pojechaliśmy na SOR. Skierowali mnie na patologie ciąży. Zrobili usg i okazało się, że serduszko nie bije :( dziś usg robił inny lekarz bo taka jest procedura i niestety potwierdził brak tętna. Od 2tyg chodziłam z martwą ciąża ;(
Od 10tej podają mi tabletki na otwarcie szyjki..czekam na krwawienie i skurcze. Niestety jeszcze niewiele się dzieje..brak krwawienia. Dobrze by było żeby samo się oczyściło żeby w czasie lyzeczkowania mniej ingerować. Ale tak czy siak lyzeczkowanie jest kobieczne.
Jestem w rozpaczy...to moja druga stracona ciąża..mam wrażenie, że tego nie przeżyje ;(
Bardzo mi przykro [emoji20] trzymaj się dzielnie i próbuj dalej, ściskam mocno..
 
1484385612-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Omnomnom.... ale smaka narobiłaś!
Teraz i ja muszę pizzę zrobić.
A mogłabyś zdradzić sekret szefa kuchni na to niezawodne ciasto?
Będę wdzięczna i z góry dziękuję :*
 
póki co zrobiłam znów syrop, cebula, miód , cytryna, gardło mnie nie boli tylko drapie przez to kaszle , bo mnie tak drażni na maksa nic nie pomaga ani picie , ani jedzenie
 
reklama
Do góry