reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Też myślę, że jak ktoś już zacznie pisać na fb to tutaj już mu się nie będzie chciało pisać. I mówię to z własnego doświadczenia bo jak tylko dziewczyny przenosiły się na fb to forum padało. Taka prawda niestety. Wysłałam zaproszenie do grupy na fb ale pisać będę tu. Tam będę patrzyła co u dziewczyn, które przestaną pisać tu
ja będę ;P ;) póki mam czas, wiadomo jak dziecko się urodzi to też nie ma aż tak czasu jak w trakcie ciąży
 
Tez wyslalam prosbe do dolaczenia do grupy :)

A propo dolegliwosci, mi lekarz powiedzial, ze mam dużo zrostow i bedzie mnie w trakcie ciazy pobolewal brzuch. Do konca nie wiem co mial na mysli, narazie boli mnie podbrzusze, ale tak standardowo jak was.

ckaiskjor0y12g1h.png
na jaki wysłałaś na mamuśki sierpień 2017? Jeszcze czekam na dodanie
 
Hey dziewczyny;) już jestem i mam świetną wiadomość... otóż widziałam moje maleństwo! Główkę i nóżki! Jestem taka szczęśliwa a ciąża przebiega książkowo! Ciśnienie 120/80
przytylam 30 dag
lekarz powiedział mi że jeżeli kobieta ma mdłości to dobry znak
 
Witam sie Mamusie wieczorowa pora. Z 3 dni mnie nie bylo ale zagladalam do Was zeby byc na bierzaco:))
Wyslalam prosbe na fb choc tez uwazam ze forum padnie...

Dziewczyny czy rozwazacie kupno detektora tetna plodu??
 
Hey dziewczyny;) już jestem i mam świetną wiadomość... otóż widziałam moje maleństwo! Główkę i nóżki! Jestem taka szczęśliwa a ciąża przebiega książkowo! Ciśnienie 120/80
przytylam 30 dag
lekarz powiedział mi że jeżeli kobieta ma mdłości to dobry znak
Ojej zazdroszcze, ale tak pozytywnie :)) a ruszalo sie Malenstwo bardzo? W ktorym jestes tygodniu?
 
reklama
Do góry