reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Angelika przecież nie każda ma objawy ciazy. Sa takie co do 6 miesięcy nie wiedza (ponoć, bo dla mnie to absurd[emoji13])
Adeline to dobrze , dlatego nspisalam ze nie bede straszyć [emoji4]
GuaRaNa domyślam sie ze maleją w trakcie karmienia, nie wiem jeszcze jak długo bede karmić, i tak zamówiłam odpinany bo innych praktycznie nie było [emoji13]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
wiem już też nie chciałam pisać, bo później będzie ze straszę :p
 
Tez wyslalam prosbe do dolaczenia do grupy :)

A propo dolegliwosci, mi lekarz powiedzial, ze mam dużo zrostow i bedzie mnie w trakcie ciazy pobolewal brzuch. Do konca nie wiem co mial na mysli, narazie boli mnie podbrzusze, ale tak standardowo jak was.

ckaiskjor0y12g1h.png
 
Tylko mam nadzieję że nie wyświetli się to na tablicy na fejsie że się tam dodałam bo moja mama jeszcze nic nie wie ;)

p19uflw1vekq68fq.png
 
Jak przeniesiemy się na fb to nie będzie chciało się podwójnie pisać...chyba
A czy przynależność do grupy widać jakoś? Mało kto wie o mojej ciąży i nie chciałabym żeby się np kierownik dowiedział z fb :-)
 
Też myślę, że jak ktoś już zacznie pisać na fb to tutaj już mu się nie będzie chciało pisać. I mówię to z własnego doświadczenia bo jak tylko dziewczyny przenosiły się na fb to forum padało. Taka prawda niestety. Wysłałam zaproszenie do grupy na fb ale pisać będę tu. Tam będę patrzyła co u dziewczyn, które przestaną pisać tu
 
reklama
Do góry