reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Hej dziewczyny. Jak dawno się nie odzywalam. Nie jestem na bieżąco co się tu dzieje. Jakoś tak wyszło że nie miałam czasu tu zaglądać. Wszystko przez te święta. Wszystko u was wporzadku ? Ja dziś byłam na drugiej wizycie. Słyszałam serduszko mojego maluszka. Cudowne uczucie. Aż łezka W oku się zakrecila . :-)

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Jak dawno się nie odzywalam. Nie jestem na bieżąco co się tu dzieje. Jakoś tak wyszło że nie miałam czasu tu zaglądać. Wszystko przez te święta. Wszystko u was wporzadku ? Ja dziś byłam na drugiej wizycie. Słyszałam serduszko mojego maluszka. Cudowne uczucie. Aż łezka W oku się zakrecila . :-)

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Cudne wieści
 
Olkaa93 tak to twój dzidziuś rośnie. Ja tak miałam od 6 tygodnia juz[emoji4]
U mnie mdłości o rożnych polach dnia, piersi mnie bolą/kłują, macica ciągnie.
Mam nowa miłość , sok pomidorowy [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
za_necia11 dzięki za odpowiedź:) współczuję dolegliwości ja na szczęście narazie w miarę spokojnie mdłości tylko rano delikatne .

Napisane na Nexus 5X w aplikacji Forum BabyBoom
 
@aga,b kochana to weź dziewczyny zaproś te z fb też na bb ;)

@Truskaweczka2017 nie zostawimy :*

@madzialenka316 super :)

@Olkaa93 mnie nie raz też tak ciągnie

@luska1979 ja z synem to w ogóle nie miałam objawów ciąży teraz też jakbym nie była gdyby nie czasem te piersi i raz na jakiś czas mdłości, ale to i bez ciąży nie raz mi bywało nie dobrze :p

@ratatujek drugi zaczyna się od 13 tyg ;)

@za_necia11 jedyna rzecz której nie lubię pomidory i wszystko co z nimi :p jeśli już jem zupę pomidorową to dodaje do talerza dużo śmietany, sam pomidor mnie cofa zwymiotowałabym mam jakieś uczulenie na nie , aż mnie trzęsie :p
 
reklama
Ja po wielu dniach rewolucji spędzam wreszcie wieczór na spelnianiuswoich zachcianek .... tak więc króluje sałatka ze szpinakiem pomidorkiem ogorkiem mozarellą oliwkami i grzankami pycha czuję ze się przejię ale tak dawno nie jadlam takich pyszności mmmniam

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry