reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
anntryb ja mam to samo, raz dobrze, a dziś znów fatalnie , zawroty głowy mdłości ani w tą ani w tą i się męcze :( spałam z nadzieją ,że będzie lepij ,niestety :(

@Luska_l http://www.suwaczki.com/
robisz później wklejasz bbcode do sygnatury w profilu i zapisujesz ;)

Ja biorę sam kwas foliowy w aptece każdej co byłam powiedzieli,że w każdych witaminach jest kwas foliowy, więc albo jedno, albo drugie . I dlatego nic więcej prócz kwasu nie biorę
 
reklama
A kiedy masz nastepna wizyte?? Co lekarz mowil? Moja ciaza tez jeszcze nie potwierdzona, czekam na wizyte.

3jgxskjo6pg8usu5.png
Moja tez nie potwierdzona ale jesli nadal okresu nie ma a testy znalazly nam hcg to cosik jest na rzeczy dzidzia napewno jest mnie dzis caly dzien boli glowa a musialam jechac z synem do lekarza(kaszlal) i zakupy na swieta a teraz sprzatam dzieci siedza przy kominku i choince i ogladaja bajke o bozym narodzeniu im to dobrze:)
 
Moja tez nie potwierdzona ale jesli nadal okresu nie ma a testy znalazly nam hcg to cosik jest na rzeczy dzidzia napewno jest mnie dzis caly dzien boli glowa a musialam jechac z synem do lekarza(kaszlal) i zakupy na swieta a teraz sprzatam dzieci siedza przy kominku i choince i ogladaja bajke o bozym narodzeniu im to dobrze:)
Na pewno cos jest, wizyta u lekarza i jego potwierdzenie to juz formalnosc (mam nadzieje). Tylko ja mam takie glupie wrazenie, ze to sie nie dzieje naprawdę, ze dopiero jak ginek powie "Masz babo, o tu patrz, tu jest twoje dziecko" to uwierze. :D
To u ciebie w domu klimat swiateczny, kominek, bajeczki, a gdzie pierniczki? [emoji7]

3jgxskjo6pg8usu5.png
 
@Emilia8585 ja zawsze robie sobie herbate z imbirem, sokiem z malin i dużą ilością soku z cytryny. Jedz czosnek bo działa antybakteryjnie. Mi na gardło pomaga płukanka z soli. W aptece jest też seria *spam* dla kobiet w ciąży: tabletki do gardła, syrop i chyba spray do nosa
Dzieki :)zakupilam *spam* saszetki o smaku malinowym. Zobaczymy...
 
Kochana baaardzo bym chciała żeby tak właśnie było, tylko wiesz jak słyszysz takie "wsparcie" od lekarza który wie że dwa razy poroniłaś a teraz nagle zmienia się w jakiegoś przygłupia co pod nosem marudzi że każda kobieta to powinna mieć cykle 28 dni i w połowie owu i koniec to wątpisz czy ty jesteś glupia czy on ;/ po za tym moim zdaniem na usg zwłaszcza tym pierwszym nie powinno się daty @ wpisywać bo komputer sam powinien wyliczyć i pokazac czy pęcherzyk jest wielkości jak np na 4 czy 5 tydzien czy może ciąża jest starsza i nic niestety się nie pojawiło. Cięzko widzę teraz o dobrego ginekologa... A jemu ufałam i to bardzo a tak mnie zawiódł ..
Sluchaj ja tez poszlam do niby dobrego gina ktory slyszac ze ponad mc nie mam okresu i zrobilam test burczal ze macica sie nie rozszerzyla i ze ta ciaza to tak na 80%..i ze bete trza zrobic..noo powiem bylam wkurzona jak malo kto. wieczorem zwatpilam sama i zrobilam drugi test :D Nastepnego dnia jak zobaczyl wyniki to tekst ze ,,no przeciez mowilem ze jest pani w ciazy''..dlatego tez zmieniam lekarza. Jutro ide juz do innego. Powodzenia! :)
 
reklama
@Emilia8585 ja biorę od 6 tc. Ale nie każdy bierze leki na podtrzymanie. Jeśli ciąża nie jest zagrożona to zazwyczaj nic nie przepisują. Ja w poprzednich ciążach brałam bo miałam krwiaki, które groziły poronieniem. A teraz dostalam bo poprzednią ciążę straciłam
 
Do góry