reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
A mnie dziewczyny dziwna sprawa z tymi piersiami .Raz bola raz nie a nawet jesli juz to bardziej sutki niz cale piersi.Na szczescie jutro wizyta Usg wiec mam nadzieje ze zobacze fasolke a nie sam pęcherzyk.

w4sqdqk34979oj69.png
 
reklama
A mnie dziewczyny dziwna sprawa z tymi piersiami .Raz bola raz nie a nawet jesli juz to bardziej sutki niz cale piersi.Na szczescie jutro wizyta Usg wiec mam nadzieje ze zobacze fasolke a nie sam pęcherzyk.

w4sqdqk34979oj69.png

No mnie tez raczej sutki tylko,przy dotyku sa wrażliwe i bolące. Myślałam ze wytrzymam z wizyta do końca roku albo początku stycznia ale chyba sie tez umówię jeszcze w tym tyg do jakiegoś przypadkowego gina, żeby spr czy ktoś szczęśliwie zamieszkał u mnie:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny może wy się trochę znacie. Na zwolnieniu mam wpisane o20 czyli krwawienie we wczesnej ciąży i kod 1b czyli ciężarna leżąca. Do 29.12 i co teraz jak chce na święta pojechać do mojego P 100km od miejsca zameldowania? Jak będzie kontrola to mam lipe? Kto powiedział że muszę mieszkać tam gdzie mam meldunek? Bo juz nie wiem czy ryzykować wyjazd chociaż to święta to może nie przyjdą i tylko 12 dni zwolnienia to może nie będą mnie kontrolować co? A lekarz powiedział ze mam odpoczywać tylko nie mówił ze musowo leżeć a baba w sekretariacie wpisala ze leżąca :/
 
Do góry