reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .

Załączniki

  • Screenshot_2016-12-20-20-11-32.png
    Screenshot_2016-12-20-20-11-32.png
    25 KB · Wyświetleń: 132
reklama
Witam Dziewczyny!
Jestem pod wrażeniem tempa pisania ;)
Czy któraś z Was poza Femibionem brała np. Trivagin w ciąży ? Załapałam chyba jakąś infekcję i zaczęłam brać Trivagin, żeby odbudować trochę florę bakteryjną, zastosowałam też Clotrimazolum w maści co by infekcja się nie rozszalała. Czy któraś z Was stosowała te leki w ciąży? Wizytę mam dopiero 12 stycznia i trochę mam teraz wyrzuty sumienia czy dobrze zrobiłam.... Chociaż dziewczyny w necie piszą, że można stosować.....
 
Mam pytanie w trzecim tygodniu robiłam wynik beta hcg i wyszedł 86,6 a w zakresie dla 3-go tygodnia górna granica to 71- w moim labie. Czy może to oznaczać ciązę mnogą?

Nie sadze, mysle ze musiałoby być o wiele wiele więcej,choć niewykluczone :) te normy maja strasznie szerokie zakresy i nie zawsze dokładnie te tyg tam sie zgadzają, każda ma inne cykle, inne terminy owulacji, to wszystko wg mnie ma wplyw


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Macie problem z przetłuszczającymi się włosami? Ja po niecałych 24 h od umycia mam tak jakby mi ktoś olej na głowę wylał. Normalnie myłam co 2-gi dzień.
 
reklama
Do góry