reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2017

Kiedy chcecie przenieść się na wątek zamknięty?

  • Jak najszybciej.

    Głosów: 27 58,7%
  • Za 1-2 miesiące.

    Głosów: 17 37,0%
  • Bliżej terminów porodu.

    Głosów: 2 4,3%

  • Wszystkich głosujących
    46
  • Ankieta zamknięta .
@Elize mnie też boli kręgosłup :/ z synkiem bolał mnie dopiero pod koniec ciąży a tu już od początku. Też mam już zaokrąglony brzuszek :) W pierwszej ciąży dopiero pod koniec 6 miesiąca było coś widać. poza tym niedawno byłam w ciąży, prawie w połowie więc myślę że to też dlatego
 
reklama
@Tyllkaaa trzymam kciuki oby się pozytywnie skończyło.

Czy Wy też macie bóle kręgosłupa? Tak mi nawala, że ledwo wytrzymuję. nie wiem czy to normalne na początku ciąży.
Jakie macie brzuszki? ja wiem, że w drugiej ciąży szybciej widać, ale żeby już tak na początku?
Na wadze nic mi nie przybyło, a mam wrażenie, że już mi się zaokrąglił
Miłego poniedziałku.
Mnie dzisiaj cos krzyz boli ale nie wiem z jakiego powodu...
Brzuch to ja mam straszny ! w dzien robi sie strasznie duży i twardy a nad ranem dużo mniejszy.
Wydaje mi się że to sa jakies mega wzdecia.
Ale faktem jest to ze macice mam na pewno powiekszoną i to widze. :)
 
Zimno śnieg pada idę na betę chyba jednak zostanę z wami bo dzisiejszy test sprawił że T jest mocniejsze niż C haha
2016-12-12+11.59.49.png
więc trzeba smignac do lekarza po prochy znowu podtrzymanie nas czeka

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 2016-12-12+11.59.49.png
    2016-12-12+11.59.49.png
    50 KB · Wyświetleń: 682
Ja tez mam lekko powiększony brzuszek to 3 ciaza wiec tak może być mięśnie nie te same. Mdłości na razie opuściły wiec spoko wracam do żywych ja nie wiem jak ja dam rade pracować na razie jeszcze kurs AutoCAD zaczynam od środy wieczorem zasypiam eh tak wszystko na raz teraz ale dam rade
 
@Tyllkaaa trzymamy kciuki , ja jak byłam za pierwszym razem na usg co fasolki nie było widać, miałam owulacje w dniu spodziewanej miesiączki, może ty też tak zaszłaś, spokojnie kochana trzymamy kciuki

@Elize ja mam to samo jak za długo po stoje , albo leże wali mnie kregosłup jak nie wiem, a dziś mi jeszcze przeskoczyło coś i tak mnie bolało , że masakra, a brzuch to kwestia zatrzymania wód to normalne na początku, chociaż ja to i tak mam brzuch jak na 5 miesiąc ;P po tamtej ciąży więc nikt się nie zorientuje za szybko ,że jestem znów ;)

@Truskaweczka2017 u nas od soboty ładnie, ale pochmurno , wczoraj tylko padało, ale naprawdę ciepło jak na te porę

Posprzątałam dom teraz muszę się wziąć za obiadek ,bo moi o 15 będę a tu coraz mniej czasu. Trochę mnie plery rozbolały i zupełnie nic mi się nie chcę.
Ja już sama nie mogę się doczekać wizyty, przez te koszmary nocne się wykończę, czemu człowiek musi tak przeżywać, najgorsze jest to ,że są takie kobiety co piją, ćpają w ciąży i donoszą zdrowe dzieci , a człowiek się stara nie raz bardzo z całych sił i nie wychodzi. Tak samo z tą aborcją nie zgodziłabym się w życiu, tylko w wyłącznie trudnych przypadkach, ale nie tak,że na legalu idę sobie zrobić skrobankę, bo byłam nie dojrzała i nie zabezpieczyłam się , a teraz jestem w ciąży i nie chcę mi się niańczyć dziecka ... smutne :/ jak by to weszło to kobiety nie które w ogóle by nie dbały o to , czy zajdą czy nie , czy zabezpieczą się, przygodny seks na już, a później pozbyć się problemu, chory świat.
 
Dzieeczyny czy wy na pierwsza wizyte szlyscie/idziecie prywatnie czy na nfz? Caly czas rozmyslam bo nfz wizyte mam na czwartek bylo najszybciej u takiego starego dziadka ale obawiam sie ze on nie potraktuje mnie zbyt powaznie , w koncu mowil do mnie "dziecko" na ostatniej wizycie. Wiem ze on ma z 70lat a ja moge byc jego wnuczka no ale bez przesady. Stad mysle o prywatnej wizycie ale czy warto juz isc teraz? W piatym tygodniu? Dzis jestem w pracy, boli mnie kregoslup i brzuch. Musze dzwigac kontenery po nawet 40kg ze mnie wykrzywia. Boje sie o malucha :(
 
@Maargaretkaa ja bym poszla prywatnie..
poszlam w prawie 6 tyg na nfz to ginekolog mi w ogole nic nie powiedziala i sceptycznie potraktowala... jakby z gory wiedziala ze "czego sie małolacie ekscytujesz na pewno poronisz bo za wczesnie".
Poszlam do innej na nfz i bylo juz lepiej dala mi cala liste badan i kazala przyjsc po 2 tygodniach.
Wizyte mam teraz na czwartek.
Mysle ze nie zalezne jest czy na nfz czy prywatnie. Wazne aby trafic na najlepszego lekarza po prostu.
Idz i zobacz co ci powie ten dziadek.. jak bedzie jakis nie za bardzo w porzadku to od razu idz do innego lekarza.
 
reklama
Do góry