reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Heh moje tez krzywo rosną i ta najgorsza częściowo wyszła, na szczęście z tyłu mam przyklejony drucik retencyjny, bo aparat stały miałam. Ale na górze też miałam 2 ósemki o tam mi totalnie skrzywiły zęby, ale już mam je zrobione, cały 1 rok magisterki w wyjmowanym aparacie przechodziłam
 
Dziewczyny zauważyłam, że moj maluch ma włosek w oku. Nie widzę by mu to przeszkadzało ale jak go wyjąc? Boje sie zeby nie uszkodzić oczka. ;-(
 
Amor u nas to częste zjawisko. Ja najpierw przeplukuje oczko dużą ilością soli fizjologicznej i jak jest już w końcu to albo gazikiem albo palcem. Zjazalo mi się nawet czystym palcem dotknąć powierzchni oka, bo wtedy to się przykleja do palca. Jednak staram się tak nie robić. Zwykle przeplukiwanie daje rade, ale nie robie nic na siłę. Czasem czekam i za jakiś czas znów próbuje.
 
Akuku, Amor współczuję dziewczyny tych facetów. Mój czasem ma podobnie ale on na szczęście gotuje, robi zakupy itp

My wczoraj mieliśmy słaby dzień tzn Michas był nieodstawialny tzn nakarmilam zasnął a jak chciałam odłożyć to chwila i zaraz się budził i płacz i tak w kółko aż wrócił mój M z pracy i zakupów ok 19 to zawinal go w chustę w kokon i włączyłam mu z YouTube dźwięk odkurzacza i mały w 3 minuty odleciał i spał 3h aż sama go odwinelam i obudziłam żeby go ogarnąć i nakarmić przed nocą.
Blerka polecam filmik który wrzuciłem chyba na wątku pielęgnacji niemowląt długi ale warto chociaż w ratach obejrzeć i wypróbować te metody uspokajania - nam się w każdym bądź razie udało i życzę tego samego.
 
Ostatnia edycja:
Amor,
Solą plucz, może sam wypłynie. Albo potem delikatnie gazikiem oczko umyj. Przy płaczu tez jest szansa ze wyleci z lezkami.

U nas od 5 suszarka grała do 7 :-)
 
Hej!

Lunera, ja nie wiem co z tym spaniem. Wszędzie piszą, że takie dziecko o śpi do 18-20 godzin na dobe. hahahaha... się obśmiałam... W nocy, owszem, śpi od 22 do 7 rano i mamy tylko dwie pobudki na posiłek (chyba, że bardzo boli brzuszek)...ale w ciągu dnia jedna drzemka 1,5 h no maksymalnie dwie po 1,5 h. Zastanawia mnie też to, że On po kąpieli nie zasypia. Kąpiel około 19, cyc i walka do 22.... oczy jak zapałki ale nie zamknie... Nie wiem. Pewnie coś źle robię i to dlatego.

a co do Chłopów to zobaczycie, ze kiedyś wyginą ;)
 
Hej!

Lunera, ja nie wiem co z tym spaniem. Wszędzie piszą, że takie dziecko o śpi do 18-20 godzin na dobe. hahahaha... się obśmiałam... W nocy, owszem, śpi od 22 do 7 rano i mamy tylko dwie pobudki na posiłek (chyba, że bardzo boli brzuszek)...ale w ciągu dnia jedna drzemka 1,5 h no maksymalnie dwie po 1,5 h. Zastanawia mnie też to, że On po kąpieli nie zasypia. Kąpiel około 19, cyc i walka do 22.... oczy jak zapałki ale nie zamknie... Nie wiem. Pewnie coś źle robię i to dlatego.

a co do Chłopów to zobaczycie, ze kiedyś wyginą ;)

Blerka sprobuj kokon sxumienie itd to co pisałam wyżej
 
reklama
Luca - próbowałam. Otulanie go tak wkurza, że zaczyna wyć. Szumienie,skakanie ok. Smok - blee...
no nie jest łatwo ;)

dziś szczepienie ! <olaboga!>
 
Do góry