reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hej KOCHANE!!

Nadrabiam powoli.

My już od wczoraj jestśmy już w domu. Wieczorem kolo 5.30pm byliśmy w domu.

Cali, zdrowi. Powoli sie organizujemy. Mnie bolą mięśnie, mam takie zakwasy że sama jestem w szoku. Po żadnym wysiłku tak nie miałam a na siłowni ponad 20kg sztangi podnosiłam. A poród mnie rozwalił...jak po triatlonie...ale czuje sie bardzo dobrze.
Podwozie oli ale nic w tym dziwnego, nie jest najgożej.

Poród opisze na spokojnie jak już sie całkiem ogarniemy.

Oluś grzeczny. Spi, cycka, i robi kupe. W przeciągu 24h już 7 pieluch okupkanych.

Staram się być na bieżąco, choć z odpisywaniem na razie ciężko.

BARDZO WAM DZIEKUJE ZA KCIUKI!!!! I WSPARCIE.

ala, suwinia. To walka teraz o pierwsze miejsc na podium.

Trzymam MOCNO kciuki!!!
 
reklama
Wylecialy ze mnie dzis dwa skrzepy.. takie duze.. znazy jeden wlecial do toalety to nie wiem dokladnie a drugi mialam na podpascr po nocy.. w nocy czulam ze ze nir levi duzo a to ten skrzep.. ehh moze ja nie ocxydzczona jestem..

Zaraz dzwonie do lekarza.. bo dzis minęły dwa tyg od porodu. .

Glowaboli choc jest lepiej niz wczoraj.
 
U nas dziś nocka dużo lepsza, ale doszedł kolejny objaw niepokojący mianowicie Szymek dwa razy po karmieniu chlusnął porządnie mlekiem. Nie było to ulanie tylko porządne wymioty :( mam nadzieję, że to epizodyczne bo raz mu trochę na siłę mleka dawałam bo nie chciał prawie pić a położna kazała bezwzględnie co 3h go budzić i karmić żeby ta żółtaczka się szybciej wypłukała. Drugi raz w trakcie karmienia zrobił porządną kupę i chciałam go zaraz przebrać, trochę go wyobracałam i chlusnął. Mam nadzieję, że to minie.
 
Cina fajne fajne! i fajnie, że wypuścili zimową wersję :)

Lucere tak, to ten śpiworek :) ten cieńszy jest z mikrofibry bodajże, a grubszy zimowy ma kozuszek w środku :)

Pupui jeszcze raz gratuluję Kochana! :) o zakwasach poporodowych nic nigdy nie slyszalam ale brzmi nieźle :D to teraz czekamy na zdjęcia Olusia! :D

Akuku kurcze sprawdź tę głowę! Nagle przyspieszone bicie serca to jak w ciąży! Może masz jakiś niedobór witamin? No i te zawroty... A może przez czwórkę dzieci zapomniałaś o jedzeniu Mamuśka? :> ból głowy może iść od zęba na przykład, m tak ma że nawet zęba nie czuje, ale pół twarzy i głowa boli tak że po ścianach chodzi :(

Za nami baaaardzo ciężka noc, 2 40 a później od 3 40 do 6 mała pierdoła nie spała tylko wierzgała szpytkami i popłakiwała, jakiś taki marudny strasznie. Dałam mu jeszcze w nocy espumisan, może dzięki temu zasnął, sama nie wiem. Teraz śpi wtulony glista mała
 
Pupui ja miałam straszne zakwasy po porodzie..

U nas dziś nocka nawet nawet.. Pierwsza pobudka o 3:40 później jakoś o 6. A szedł spać ok 22
 
reklama
Tak ostatnio pełza po łóżku przez to wierzganie nóżkami, że dzisiaj dotarł do mnie, wtulił się i (nareszcie!) ululał.
No i jak się tu teraz ruszyć/podnieść? :D
 

Załączniki

  • 1441351723255.jpg
    1441351723255.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 65
Do góry