reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Witajcie pojechałam do szpitala i wróciłam :) Pół dnia zleciało, ktg usg badanie i do domu , mają straszne obłożenie w szpitalu, teraz mam przyjechać w sobotę rano. A chyba jak nic się nie zadzieje to w poniedziałek zaczną działaś. Pani doktor powiedziała, że dziecko ma jeszcze idealne warunki i szkoda na siłę ją wyciągać. Waga ok 3800 g ha, i jak ja mam urodzić...:) Powiedziała też , że jakby mnie zostawiła to bym przeleżała do poniedziałku, to bez sensu.
 
reklama
Aaga moja alicja urodzila sie dzien po TWOJEJ ;);)
gratuluje ;)
Ps śliczne imie :D


Dziewczyny mam tak silny bol glowy ze masakra ;/ idzir do nosa i szczeki... na czole pulsujacy !
Zdycham...
Mam nadzieje zr to z niewyspania bo od 3 nie moglam spac (Ala spala) wszyscy spia a ja sie rozhudzilam i nir moglam dlugo usnac a jak usnelam to zarazemil wstal.

Jeżeli nie minie to juto idę do lekarza niech pobiora mi krew i przebadaja. Ehh

Martwi mnie tez to ze praktycznie codziennie od pprodu jak stoje boli mnie podwozie..taki jakby nacisk.. mialam tak w pierwszych dniach miesiaczki.. po porodach tak nie miałam.

No i te sercr ..tak nagle zaczyna szybko bić. . No i z tym widzeniem dwa razy mialam problrm.. mam jakies zawroty.. nie wiem co mi jest ;(
Moze faktycznie stres ze mnie schodzi czy co ? Moze hormony ?
Waga wcale nie spada w dol wiec moze faktycznie cos z hormonami ? Kurde martwie sie.
 
Akuku ja też mam taki ucisk jak stoję, ale dopiero jak się przeciążę, normalnie nie. A reszta dolegliwości to nie mam pomysłu skąd. Najlepiej zadzwoń do swojego GP może coś doradzi.
My już po sesji. Wrzuciłam kilka zdjęć zrobionych telefonem w wątku z fotkami dzieciaków.
 
Akuku biedna faktycznie zgłoś się do lekarza bo nie brzmi to wesoło a Ty masz co w domu ogarniać.
Suwina i ala trzymam za was kciuki.
Aaga gratulacje.
Nam bąbel zasnął wreszcie dziś głębszym snem jak na spacer to wzieliśmy. Posiedzieliśmy jeszcze chwilkę na ogródku i teraz w domu wciąz śpi. Az się boję tej nocy bo jak szykuje się powtórka z poprzedniej to chyba jutro po ścianach będę chodziła :-(
 
Aaga,
Gratulacje!!!

Blerka, jak on teraz 62 ma to ja nie wiem czy 74 do końca zimy da radę... Oby była krótka bo nie lubie zimy.
Ja mam jeden cieńszy na jesień 68, wcale mi sie nie wydaje taki bardzo za duży jak go przymierzam młodemu.

Ten kombinezon Wallaboo mnie niedo końca przekonuje. Wole w jednym kawałku chyba.
 
reklama
Do góry