reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lunerko co do szwow to mi sie nie chcialy rozpuscic i polozna kazala mi sprobowac je wyciagnac - bo podobno nie wszystkim sie rozpuszczaja- ja przecielam koniec szwu nozyczkami i sam wypadl
 
reklama
Ja espumisan dawałam ale nie przed każdym kamieniem tylko tak co drugie.

Dzięki za rady, nie będę sie kąpać... Chociaż odchodów już prawie nie mam. I szczerze mam już dość chodzenia w podpaskach cały czas... Poczekam jeszcze tydzień ze szwami, zawsze mi długo siedziały. Jak nic sie nie zadzieje to skorzystam z rady Amawell.

Anney, super ze katarek już mija.
Akuku, czyli poprawa po kropelkach, swietnie.

Współczuje słabszych nocy, u nas tez dużo prezenia było. Za to od 11 dalej spi, jednak spacer dobrze na niego działa. Oby pogoda sie utrzymała w miarę, bo w deszczu nie poszalejemy...
Ja od kilku dni przeglądam sieć w poszukiwaniu cieplejszych ubranek. Zastanawiam sie czy kombinezon na zimę 74 wystarczy czy większy kupić.
 
Anciikowa,
zmartwilo mnie to co napisałaś bo właśnie moja krew ma taki okropny zapach. Kurczę o czym to może świadczyć??
 
Krew pologowa chyba sana w sobie ma specyficzny zapach, ale czy u Ciebie ona cały czas tak pachnie czy właśnie zapach się zmienił na gorszy? Może długo zalega w środku? Sama nie wiem...
 
Lunera - też szukam kombinezonu... chciałabym taki, żeby normalnie ubranego Vinciego tylko wsunąć w kombinezon i już... Mój już wyrasta z rozmiaru 62. Na szerokość niby ok ale gorzej z długością. Też się zastanawiam czy 74 wystarczy.
 
Ja mam na razie jeden na 68 cm. Jak wyrośnie przed końcem zimy to najwyżej dokupie większy.
Ale u nas nie ma mrozów takich jak w PL
 
Mój bączek mimo że urodził się 57cm to nadal bez problemu wchodzi w rozmiar 50-56 także póki co planuję zakup kombinezonu na jesień r 62, a jak się zacznie robić zimniej to na podstawie jesiennego kupię taki sam rozmiar lub 68 ;) no i myślę intensywnie nad Wallaboo - jest wersja na letnie wieczory/wczesną jesień lub ocieplane na zimę i na spokojnie do 12 msc życia dziecka się nadaje. Drogie to to, ale za tyle miesięcy to trzebaby i tak kupić przynajmniej 2-4 kombinezony więc może warto? Używki stoją już po 80 zł także nie ma tragedii!
No i wtedy nie trzeba już kombinować jaki rozmiar kupić, żeby nie był za mały albo za duży :)
 
Ja po kolejnym ktg jestem i zapis jest ok. Zero skurczy, jutro na 9 idę do szpitala i nie wiem jak długo będę czekać na działania lekarzy. Miałam nadzieję że jutro już będą wywoływali ale teraz już straciłam nadzieję :-(
 
reklama
Anciikowa - aż sobie wyguglalam co to jest to wallaboo - chodzi o ten śpiworek do fotelika samochodowego? Wygląda świetnie :-)

Dziewczyny, macie jakieś książki na Kindla? Bo nie mam co czytać podczas karmienia :-D
 
Do góry