reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Magdus u nas tez przez prawie tydzie po odpadnieciu kikuta jeszcze podkrwawial pepuszek

ktos jescze pytal o ulewanie z krwia. u nas sie to zdarzylo chyba 3 razy ale na samym poczatku kiedy mialam pokaleczone brodawki od karmienia i mysle ze to bylo od tego. bo juz pozniej sie nie zdarzylo

u mnie dzis maly od rana do 16 na cycu, z malymi przerwami, na szczescie pozniej sie uspokoil i ladnie sobie lezal prawie 3 godziny. no i w koncu zalapal smoka to mam chociaz na chwile odskocznie od ciaglego cycania.

moj starszak jutro idzie pierwszy dzien do przedszkola. mam takiego stresa ze hoho. jutro chyba bedzie mi sie bardzo dluzyl dzien poki go odbiore. ehh mam nadzieje ze po jutrzejszym dniu chetnie pojdzie kolejnego
 
aha.. z tego co czytalam (bo szisiaj sie przestraszylam ) krwawienie moze wystepowac po odpadnieciu i nalezy o to zdbac tak samo jak byl kikut.
ale rozumiem Twoje obawy, wiec upewnij sie ze wszystko ok :)
 
reklama
U nas też kikut odpadł ze dwa dni temu, ale nadal robią się strupki i coś skleja pępuszek, czyszczę octeniseptem co zmianę pieluszki i widać, że z każdym razem ładniej to wygląda :)

Zuzzi a może malutki po prostu nie lubi się kąpać? Mój starszy synek nie lubił bardzo, a Leoś jeszcze nie wiem, bo pierwszą kąpiel przespał a drugą przepłakał, więcej razy się nie kąpaliśmy jak na razie (kąpiel urządzamy co 3 dzień), także okaże się z czasem ;) a może mały wolałby np kąpiel w wiaderku?

Dzisiaj dowiedziałam się, że mam hemoroida po porodzie. Próbowałam znaleźć poprzez filtrowanie jak Wy sobie radzicie ze swoimi, ale na telefonie to nie takie proste. Czy bylybyscie tak miłe i przypomniały mi co stosujecie? Pod palcem czuć jedynie delikatnie spuchnięte wejście do odbytu od strony pochwy, ale nawet bym nie powiedziała, że to może być hemoroid, jednak m mówi, że hemoroid szczypie/piecze, na papierze pozostaje krew itd no i wszystkie objawy się zgadzają :/ POMOCY! Boję się załatwić, bo rwie mnie podwozie w tym przód, tył szczypie jakby tam była jedna wielka rana po miesięcznym rozwolnieniu :(

U nas ze snem codzień to samo - cały dzień i pół nocy przespane, pobudeczka około 4 w nocy i marudzenie do 8-10, a później kamienny sen do kolejnej nocy, pobudki wyłącznie na cyca i rozbudzanie przy zmianie pampersa. W tych godzinach aktywności Leo jest bardzo niespokojny i trudno mi znaleźć powód jego nerwów. Troszkę się pręży, kopie nerwowo nóżkami, nie łapie piersi kiedy jest juz nieco opróżniona i staje się miękka. Zobaczymy jak będzie spać kiedy miną już te upały i w nocy nie będzie już tak duszno.

Kładę się, bo padam na twarz przez te nasze cudowne noce.

Dobranoc!
 
Do góry