reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lakara kciuki żeby szybko poszło & & & &
Ja byłam dziś na długim spacerze żeby wypędzić małego. Później sprzątałam trochę, bo mąż miał później wrócić, a zaprosił kolegę na mecz i na koniec zrobiłam obiad. Teraz ledwo chodzę tak się zmęczyłam. Brzuch twardnieje, ale nadal nie boli.
W zamkniętym wątku ze zdjęciami wrzuciłam resztę fotek z sesji.
 
reklama
Akuku, lakara moze razem urodzimy :)

Jeju jeszcze tezy godziny :)

Moj obietnicy sie trzyma i. Nie pije, chyba ze pepsi z lodem, zerkam waham alko nie czuje.. I juz zdenerwowany chodzi a znieczulić sie nie moze zeby wyluzowac, po za tym denerwuje sie chyba bardziej niz ja.. A mnie tez cos juz łapie pomału..
 
Zmęczona jestem i wkurwiona, sprawdzali, rozwarcia mam na 2 cm, Skurcze mam 4-6 x na 10 min, zdecydowali nie podawać żel, poczekają aż rozwinie rozwarcia za 4h.... kurde ile może czekanie. ...
 
Ja odpadam.. dzis rodzic nie moge bo Vikki wymiotuje :/:/

Spie z nim w salonie na materacu..oby juz mu minelo.

Bunia kciuki za Ciebie..

Lakara i za Ciebie by rozwarcie szybko poszlo.. nameczysz sie biedna z tymi skjrczami.
 
Mamuśki przypadkiem natrafilam na artykuł na fb i już po samym tytule postanowiłam się nim z Wami podzielić, może się przyda! :) w miejscu gwiazdek ma być "supermamy .pl" tylko bez spacji oczywiście ;)

www.*************/maluszek/5875/OCZAMI-POLOZNEJ-Brzuch-maluszka.html

Lakara kciuki za szybkie i jak najmniej bolesne rozwarcie! &&&&

Ja nie chcę rodzić, bo gdyby to miało miejsce teraz to pewnie przetrzymaliby mnie cały weekend w szpitalu, jak to mają w zwyczaju :/

Akuku zatrucie jakieś czy choroba? Lepiej już? Zdrówka dla Vikiego :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry