reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Aneczka nie wiem jak to powinno wygladac ale jak zaczelo mocniej bolec to pojechalabym to sprawdzic.
Co do krwawienia to jest tak ze leci mocno..slabiej znowu mocno itd.. ale ze szwami bym sprawdzila..

Werci nie doradze bo u nas nic takiego nie bylo.
 
Beata - ja starsza tez na bebiko miałam, ale nie drazylam dalej tematu ;) na pewno przekonała mnie tym, żeby nie przechodzić do ukończenia 1 roku na żadne 2, tylko karmić 1.
 
werci nie znam się i też się obawiam tych chłopakowych dolegliwości. A dlaczego nie przechodzić na 2?
Magduś a na jakim mleku jesteście ? Nam Marta pięknie piła Nan
aneczkaa a jak lekarze czy położne Cię oglądali to nic nie mówili ? może zadzwoń do przychodni niech przyjdzie położna środowiskowa i zobaczy co się dzieje

Ja dziś się wzięłam za porządki bo leń ciężarny jestem i w końcu lokator się pojawi a ja będę miała tony kurzu :) Powiem wam papierologia w szpitalach jest makabryczna. Pisałam wczoraj że podjechałam do szpitala na zapis ktg bo mały był mało aktywny. Wody mam ok, łożysko 3 stopień, ale to podobno w 38 tyg normalne, mały 3300, moje nerki super i przepływy też. Pani doktor mówi że przepisy są u nich takie że mimo że wszystko jest ok to muszę zostać na obserwacji 48h, mało tego mają przepełniony oddział więc trafiłabym na 8 dostawkę na salę 6osobową !!! Sama mi poradziła żebym się wypisała na własne życzenie bo ona nie widzi podstaw do zatrzymania mnie poza głupimi przepisami :/
 
Dziewczyny u nas kryzys laktacyjny... Niewiem dlaczego ale moje piersi są miękkie i jak Lenka ssie nie leci tak jak wcześniej :-(
Przykladam ja do piersi na żądanie..
Czy któraś z was też tak miała?
Jak pobudzić większą laktacje?
Mój mąż przeczytał że może jest to związane z zmiana hormonalna po ciąży lub piersi przygotowują się do Większej produkcji mleka na zapotrzebowanie maluszka
 
Werci u mnie maky na wodniaczka o czym powiedzieli mi jeszcze w szpitalu. To ma sie niby wchlonac. Polozna ktora przychodzi mowi ze nic niepokojacego. I tez mam wrazenie ze raz jakby wieksze a raz znika.

Aneczka trudno powiedziec co moze sie dziac. Ja mialam normalne szwy wiec tez bylo inaczej. A prxychodzi do ciebie polozna do domu? Jak tak to zadzwon do niej niech prxyjdzie i zobaczy. Ona najlepiej oceni czy wymaga to np wizyty u lekarza
 
Sann masz miekkie piersi bo laktacja sie unormowala. Teraz mala ma skok rozwojowy i potrzebuje wiecej mleka a zeby bylo wiecej musi czesciej ssac. Za kilka dni sie unormuje. U mnie trwalo to jeden dzien jesli nie podawalam nic w zamian piersi. Spedzcie dzien w domku karmiac sie caly dzien tyle ile mala potrzebuje. Ty duzo pij ;)
Karmiac mala postaraj sie myslec ze duzo mleka leci i jak jej dobrze jak sie naje.. laktacja jest w glowie.
 
Panikara - no właśnie nie zglebialam tematu, ale tylko 1 są najbliższe mleku matki, poemat juz nie są tak ściśle kontrolowane te mleka.

Marand - dzięki za odpowiedź, u nas nie było nic wcześniej, dlatego na razie trochę się martwię.
 
reklama
panikara, marand - najlepsze w tymm wszystkim jest to że od zszycia nikt, ani lekarz ani położne nikt nie ogądał krocza, ani przy wypisie i wyjsciu ze szpitala ani przy wizycie położnej w domu. A chyba ktoś powinien to zrobic?
 
Do góry