reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Co do plytkiego snu to moj bak zaczyna miec taki sen ok 5-6 rano. Kreci sie, wydaje dzieki. Biore go zeby odbic czasem cos odbije czesem nie. Zawsze w tych przedzialach czasowych, nie wiem czemu. Wiec mozna powiedziec ze od ok 5 rano spie juz tak sobie. Po 7 budzi sie Maja i po spaniu...
 
Aneczka u mnie tez nie ogladali. Samo się goi. Ale jak u ciebie cos się dzieje to jak najszybciej do lekarza. Nie można tego bagatelizować. Wez sobie moze lusterko i sama zobacz jak to wygląda
 
Mamuśki od 8 00 mam stały ból w dole pleców, nie przeszkadza on małemu w ruszaniu się, bo brzuch nie twardnieje. Jest to dla mnie coś nowego, bo w pierwszej ciąży czegoś takiego nie spotkałam. Czy tak wyglądają skurcze przepowiadające? Dodam, że boli bardzo...

Aneczka z tego co pamiętam to mnie w połogu raz bolało mniej raz bardziej, krwawienie może powrócić, ale czy może być aż tak nasilone - tego nie wiem. Lepiej to sprawdź!
 
Aneczka ja jak bylam po pierwszym porodzie to w szpitalu ani razu nikt nie sprawdzal dopiero polozna w domu jak szwy sciagala. Natomiast tym razem po porodzie zagladali codziennie przy obchodzie. No i pozniej pokozna w domu tez szwy sciagala. Natomiast jak cos ci sie dzieje to twoja srodowiskowa bez mrugniecia powinna przyjsc i obejrzec. Takze dzwon smialo niech przychodzi zanim jakas infekcja sie wda. Oprocz tego mozesz plukac sobie krocze tamtu rosa
 
lidia z tym wubudzaniem na jedzenie u mnie bylo tak ze w szpitalu mala spala 5h i nawer piel od noworodkow jej nie dobudzila, mialam malo pokarmh i jak zjadla 10ml mm po moim karmieniu to spala i spala, potem wisiala 1,5h na cycach, znowu dokarmili mi ja i znowu dlugo spala, teraz mam ju duzo pokarmu ale dostalam dopiero na 4 dobie, i teraz je co 3h ale twz kilka razy z przerwami i znowu spi, jest coraz lepiej, trzeba popeostu czasu zeby poznac dziecko
 
Natka ale piz.da Ci się trafiła! Chyba wybuchłabym i poszły by epitety![emoji35]
Little me powodzenia w pierwszym samodzielnym dniu![emoji4]
Aneczka ja bym poszła do lekarza jak najszybciej. Skoro nawet ktoś kto się nie zna ocenił, że źle zszyte to mi by to dało do myślenia.
 
Mnie badali przed wyjściem ze szpitala, czy dobrze się goi.
Natka, ja też mam duże duże piersi, stąd u mnie czasem te problemy z przystawianiem. Z laktacją nie pomogę, ale jeżeli chodzi o przystawienie, to któraś położna nauczyła mnie, żeby robić taką "kanapkę", tzn. chwycić mocno pierś i trochę spłaszczyć. U mnie mała wisiała na cycu prawie całą pierwszą noc, zanim zaczęłam mieć dużo pokarmu. Potem nagle z braku zrobił się nawał,a teraz po tych maratonach karmienia czasem mam miękkie piersi, ale szybko się zbiera nowy pokarm.
Dzisiaj chyba zrobimy pierwszą próbę zostawienia małej z tatą,a ja pojadę po zakupy i po jeszcze jeden stanik do karmienia.
 
reklama
Od rana z przerwami czytam forum bo kompy mi odmawiają posłuszeństwa ale nadrobiłam weekend bo cały spędziliśmy poza domem, dzisiaj wzięłam się za porządki w pralni i mycie drzwi (jeszcze 5 par mi zostało ale to na spokojnie). Zaraz obiadek i lecę z córą na plac zabaw bo w końcu jest z taka pogoda, że można gdzieś się ruszyć :D
 
Do góry