reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

pupui ja kupiłam majty w mothercare, tam maja rozmiaowki :) wzielam chyba l i chyba za duże jednak..le te z tesco one size były ciansawe chyba jak rodziłam emilka wiec teraz wzielam rozmiarowke haha :D
 
reklama
Ach ten mąż...byłoby mi super przykro, gdyby mój się wypiął...ale z drugiej strony chyba nie ma nikogo lepszego niż mama, ona bardziej wesprze, zrozumie, w końcu sama przez to przechodziła! Więc gdyby mój się wypiął na rodzenie ze mną to jeszcze bym sobie to odbiła, a w międzyczasie byłabym przeszczęśliwa z obecności mamy :)

Dałaś radę Love, jesteś naszą superhero! :)

Co do majtów to ja na codzień noszę ze dwa rozmiary większe, dzięki temu nic mi się nie wpija, jest mi super wygodnie. A jeśli chodzi o te poporodowe to z synkiem miałam większy rozmiar i teraz robię to samo - normalnie wcisnelabym tyłek w M/L, ale wzięłam sobie XL, co by nie uwierało, a trzymać się i tak będzie :)
 
Ostatnia edycja:
Co do chłopów, mój jest wyrozumiały i sam mówi, żebym odpoczywała i w ogóle. Ale jak mu powiedziałam, że koniec z alkoholem, bo musi być gotowy w każdej chwili, to jakoś tak to z przymrużeniem oka traktował. Powaga sytuacji dotarła do niego dopiero w sobotę, jak mu powiedziałam, że rozwarcie już jakieś jest :p
 
Cześć :)

Ja już dawno wstałam, obudziłam się o 5 i nie mogłam z powrotem zasnąć, nie dość że burza i duszno to całą noc mnie bolał brzuch jak przy okresie.. eh.

Wczoraj pojechaliśmy do mojej rodzinki, urodzinki siostry się udały :)
Pojechaliśmy za nim były upały i wróciliśmy do domu dopiero po 20.

A dziś nogi mnie bolą, brzuch.. za dużo wczoraj było różnego jedzenia.
 
Betka przecież my nasze dzieciaczki nosimy 9 miesięcy![emoji16] Już dawno są przyzwyczajone [emoji12] Poza tym co za różnica czy nosisz na rękach czy w chuście? Warto o tym poczytać. Bliskość, którą daje chustoniszenie wspiera rozwój dziecka, a ono samo w pewnym momencie odrzuca chustę tak jak np przychodzi czas, że nie chce piersi.
Olka cieszę się, że u Was wszystko dobrze i świetnie sobie radzicie. Buziaki od bb ciotki [emoji8] [emoji8] [emoji8]
Loveboiled dzięki za relację. Byłaś bardzo dzielna! O bólu jestem pewna, że zaraz zapomnisz. Synuś Ci wynagrodzi [emoji4] Ucałuj go koniecznie [emoji8][emoji8][emoji8]
Beata kciuki żeby wszystko było dobrze & & & &
 
Kasietta dobrze, że impuls do m dotarł, mój powiedział tydzień temu że od tego tygodnia nie pije, po czym w piątek się ugrzmocił konkretnie, bo miał takie życzenie! Co za nieodpowiedzialny typ to się w głowie nie mieści!
 
Fioleczka,fajnie fajnie, ale jak będą tak częściej prąd wyłączać to niebawem będę udzielać się na kwietniowych lub majowych mamach ha ha ha

Werci, kawusie moze wypij, pobudzi Cię troszkę.

Lucalew A jak u Ciebie?

Borysiatko, Sann ? Jak się czujecie wszystkie cztery?

Love ja pytałam, dobrze ze nie byłaś sama, a chłopa nie ma co zmuszać. Rozumiem, że większość woli z partnerem, ale nie zawsze musi to wyjsc na dobre. Warto się zastanowić.

Kurczę nie pamiętam komu jeszcze.chciałam odp...

Ancikowa faceci mają swoje wady i zalety, ale dobrE ze są, chyba że się ich już nie kocha.

Mój wczoraj został zaatakowany nożem,na szczęście udało mu się.uniknąć ciosu i obezwladnic napastnika. Ma jednak taką pracę, że codziennie mogą.się zdarzyć takie sytuację. Dlatego doceniamy każdy dzień razem.
 
oo Love moje gratulacje !


Akuku, własnie zastanawiam sie nad kupnem, majteczki, czy podpaski, czyli maternity towel, czy maternity pad ? ktore z tych sa potrzebne ? Byłam wczoraj w mothercare, i nie wiem ktore z tych wybrac... :baffled:
 
reklama
Do góry