reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
A ja chociaż pozmywalam, bo wzięło mnie na naleśniki i wszystko w zalewie leżało. A mi właśnie coś z telewizją się dzieje, bo mam brak sygnalu i na m muszę czekać.
 
In vitro jak najbardziej tak!!! Takie same dzieci sie rodzą jak droga naturalna a nie jakieś dziwolągi jak to twierdza mochery !!! A jeśli to jedyna opcja na posiadanie dzieci to co komunii szkodzi ?? Polska to zacofany kaczogród kazdy powinien mieć prawo wyboru podobno to wolny kraj a jednak ... :/
Podpinam sie z prośba o linka do zamkniętego jeśli to możliwe :)
 
In vitro.
Myśle, ze ci wszyscy zgorzkniali starzy kawalerowie, którzy tak chętnie wypowiadają sie na tematy, ktore nigdy ich dotyczy nie bedą, którzy natomiast chętnie fundują usuwanie ciąż swoich kochanek (tak, jestem praktykująca katoliczka)
Powinni chociaż raZ przejść z para, starająca sie o dziecko metoda in vitro, prEjsc cały proces na zasądzonej bycia z nimi i zobaczenia ile cierpienia, bólu, wyrzeczeń, zastrzyków, płaczu i drżenia o każdy dzień po udanym transferze i bycie z nimi po
Nieudanym...
Może by przestali pier.... Doloc farmazony a dostrzegli ludzi i ich dramat.


Niech sie zajmą dziećmi, ktore sa przez ich wspolkolegow okaleczone na całe życie! Albo nie. Niech im sie lepiej nigdy na oczy nie pokazują powodując kolejny strach i traumę.

Zakłamane bydlaki.

Niech sie każdy zajmuje tym, czego jest nauczony i może opowiedzieć ewentualnie o swoim doświadczeniu, a nie decyduje o życiu innych, o których pojęcia nie ma żadnego, no dopóki nie doświadczysz czegoś, nie masz bladego pojęcia jak to MOZE nawet wyglądać.

Bólu poronienia, straty dziecka nienarodzonego, a juz wogole
Narodzonego nie można sobie wyobrazic, dopoki sie tego nie przeżyje.

Banda gamoni.
 
Ja jestem za wolnym wyborem. Nie popierasz in vitro nie robisz nawet jak jest legalne, to samo z aborcją. Dla mnie powinny być legalne a korzysta kto ma potrzebe kto nie to nie korzysta. Nasze społeczeństwo za bardzo ludziom do życia zagląda
 
Anney - kobieto, wiesz czego chcesz i walczysz o to. Zrozumiałe. Nie zdawałam sobie sprawy z tego jak jest w UK. Dobrze że piszesz, nam to pozwoli docenić to co mamy.
Pierwsze dziecko rodziłam w pl, w szpitalu pod wawa, byłam zadowolona. Teraz będę rodzic w es i nie wiem co mnie czeka, ale opinie są raczej pozytywne.
Ja się boję komplikacji ze względu na zawód - znam za dużo historii zaniedbań lekarskich w pl, bo do nas głównie takie dzieci trafiały.

Anciikowa - to rzeczywiście masz słabe doświadczenia z szycia. Ja jak juz miałam dziecko na sobie to było mi wszystko jedno :-)

Blerka - w 1 ciąży zdecydowaliśmy gdzie jedziemy w chwili kiedy mi wody odeszły. Wiec taka decyzja to już coś :-)

Jeśli chodzi o in vitro wybaczcie że nie napisze jak wszyscy że jestem za. Mam pewne obawy do czego to prowadzi, w sensie genetycznym, zdrowotnym itp. Ale to lata pokażą.
 
reklama
Ja też za in vitro. Nie mam z tym problemu...a jak mnie wkurzają Ci porąbańcy, którzy gadają coś o tym, że dzieci z in vitro się rodzą z bruzdami na czole. debile.
Księża się wypowiadają ostro bo tak już mają, a że przy kościele działa Kościelny Fundusz Alimentacyjny, który sponsoruje alimenty dla dzieci księży, to już całkiem ok, bo każdy ma prawo grzeszyć. hipokryzja pełną gębą. Mam nadzieję, że Franciszek będzie żył sto lat, bo to mądry człowiek, który mądrze gada. Szkoda tylko, że naszym się nagle wydaje, że nie muszą słuchać Papieża.
Co do aborcji - już gdzieś pisałam chyba, że jestem prawnikiem. Na każdej imprezie rodzinnej, po którejś flaszce się pojawia temat aborcji dozwolonej i zawsze kończy się to kłótnią. Bo ja tłumaczę jak to wygląda w polskim prawie i w ogóle, ale ludzie i tak tego nie rozumieją. Te trzy dozwolone przypadki gdy aborcja jest dozwolona zostały, moim zdaniem, bardzo dobrze przemyślane i przygotowane...
 
Do góry