reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Sann - dziękujemy za pierwszą opowieść porodowa :)(chyba ze Oli i Borysiatko przegapilam) trzymam kciuki za wage Lenki i żebyście się już spokojnie razem rozgoscily w domu :)

Co do łożyska, to rzeczywiście ostatnio położna powiedziała, że jeśli mamy jakieś dziwne bóle, którym towarzyszy dziwna wydzielina, albo skok ciśnienia z dziwna wydzielina to mamy jechać do szpitala sprawdzić, bo to właśnie lozysko może się odklejac.
 
reklama
Lucere- dzięki za posunięcie tego artykułu, ja sobie zdawałam sprawę z różnicy, ale nie zdawałam sobie sprawy, że mogę się na takie cięcie spróbować umówić z lekarzem. Zobaczymy co powie. Ja to bym chciała, żeby mnie chwycilo przed planowanym cięciem, żeby się wszystko zaczęło tak jak ostatnio ;)
 
Sann!! Jak dobrze, ze pokechaliscie do tego szpitala. Całe szczęście.
Ponoć, jak sie odkleja łożysko macica jest cały czas jak kamień i boli przy dotyku.
Tak mowil lekarz, ale nie mam pojęcia jaki to ból, tępy/ostry.


Wczoraj skasowałam posty, bo sie jorgnelam, ze na pukczjym napisałam o moich gościach (mamy dwoch 18latkow na miesiąc) ale opisze wam na zamkniętym.
Miłosny naradę rodzinna do 4rano wraz z jedna z mam.
 
Jeny a jak to rozpoznać ze lozysko się odkleja? Dla mnie ta końcówka jest najbardziej stresujaca. A to lozysko się odkleja lub starzeje. A to przeplywy lub pepowina może się zakrecic. No tylko człowiek siedzi i się denerwuje. Juz bym chciała miec to za sobą!
 
Sann najwazniejsze ze pojechalas skontrolowac !
I mala juz jest z wami cala i zdrowa! I zaraz do domku! Super ;)

Trzeba zalozyc watek porodowy i przeniesc wiadonosc od sann. Anney mozesz to zribic ?
 
Sann dobrze ze pojechalas do szpitala i ze wszytko dobrze sie skonczylo. I trzymam kciuki za wage Lenki abyscie szybko do domu ja zabrali.

Na zamknietym jest watek porod porod to mozna tam porody opisywac.
 
reklama
Jeny a jak to rozpoznać ze lozysko się odkleja? Dla mnie ta końcówka jest najbardziej stresujaca. A to lozysko się odkleja lub starzeje. A to przeplywy lub pepowina może się zakrecic. No tylko człowiek siedzi i się denerwuje. Juz bym chciała miec to za sobą!

No dokładnie. Dlatego
Ja sie denerwuje. Bo przy normalnej opiece, gdzie chodzisz na rutynowe ktg i masz dostęp do usg zeby szybko sprawdzić czy wszystko ok, możesz rodzic i po terminie (gdzie szanse na
Jakieś takie kwiatki sa większe niż
Przed, choc jak widać przed tez rożne rzeczy sie dzieją)a jak tego nie masz, to tylko ufaj swojemu instynktowi i Bogu, ze wszystko bedzie ok.
Dlatego wlasnie ja sie tak denerwuje okropnie bo za dużo odEzulam i widziałam, wiec dla mnie mniejszym złem jest urodzić dziecko bezpiecznie kilka tygodni wcześniej niż o 5minut za późno.
 
Do góry