reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Natka - spokojnie, nie tylko Ty :-) u mnie i wielu dziewczyn tez póki co nic nie wskazuje na zbliżający się poród. Tylko o tym nie piszemy bo nie ma o czym..

Planowane cięcie cesarskie – „na zimno” czy po wystąpieniu skurczów?

Ciekawy krótki artykuł o różnicy między cesarka a cesarka :-) nie zdawałam sobie sprawy z tego do tej pory ale zgadza się to z moja logika :-)
 
Najlepszego dla Alexa Akuku :-)
Natka, a pewnie pojdziesz rodzic wczesniej niz my :-) To chyba nie ma reguly :-) Przynajmniej poznasz, ze to juz... Ja jak chodze caly dzien ze sztywnym i bolacym brzuchem to sie co troche zastanawiam czy to juz czy jeszcze :-D A moj dzis w panice mi lozko poscielam i ze mam sie klasc, bo na pytanie czy rodze odpowiedzialam ze nie wiem :-D
Anney, dziekuje. Nie uwazam sie za pieknosc albo jakas dame, po prostu juz mam dosc swoich i myslalam ze mnie to ominie :-(
 
Może i chce, ale ja juz ja chce out. Niestety bez monitoringu serduszka nie czuje sie bezpiecznie po tym wszystkim co widziałam, wiec średnio mi z tym dobrze.
Wiem, marudzę.
Za dużo widziałam i sie boje.
 
Magdus, ani ja. Ja tez mam rozstępy na plecach, udach (jak byłam kiedyś pulchnijsza i wzrostowe), na brzuchu.
prwnych rzeczy nie da sie uniknąć i tyle.

buzka i głowa do góry. Nic z tym nie zrobimy.
 
Anney juz Ci tak niewiele zostalo, pomysl o tych, ktore sa w 34 czy 35. Tobie zostalo juz naprawde niewiele ! :tak: A jak wykonasz taniec (koniecznie musisz nagrac) to za chwile nam urodzisz :-)
 
reklama
Do góry