reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Zmylam już wrażenie w paznokcie. Dobrze, że mama jest, to chociaż na nią mogę liczyc. Czekam aż cośruszy jakieś częstsze może. Bo te. Skurcze co mnie w plecach już.rzadziej lapia. No, ale zobaczymy.
Anney bierz m do sypialni i pospieszaj mała;3
 
reklama
No ładnie, ciekawe, która będzie pierwsza teraz :)

Kruszka, trzymaj się. Ja się nie znam na dzieciach, ale mama mi zawsze opowiadała historię, jak to moja siostra miała się urodzić, ja miałam 2 latka i były dyskusje
Mama; jak się "dzidziuń" urodzi, to będziesz spać pod ścianą (spałyśmy z mamą w łózku)
Ja: nie, "dzidziuń" pod ścianą, a ja przy mamie

Jak już siostrę przywieźli, podobno odtańczyłam wokół niej taniec i jakoś bez problemu zgodziłam się na spanie pod ścianą. Obie urodziłyśmy się pośladkowo, sn - takie to były czasy. Przez to długo się bałam, czy u mnie się mała obróci. Chyba bym próbowała obrotu z pomocą lekarza, gdybym miała ten problem.

Teraz za to się zastanawiam, jak to będzie, bo jakoś nie czuję tego, że za chwilę będę mamą. Wszystko nowe przede mną.
 
reklama
Nie mam pojecia, tu a goraca, tu cos ciagle nie pasi. No masakra jakas...Do tego A mnie tak wkur*** ze najchetniej bym go w kosmos wyslala z cala reszta.

Ja najchetniej to wyslalabym go do polski na jakis miesiac i moze bym sobie odpoczela, bo zaczyna mnie juz zbyt wiele rzeczy draznic.

A procz tego moze nie potrzebnie w dzien spalam i teraz mi sie nie chce.... luba za malo dzis zrobilam i nie zdazylam sie zmeczyc...
 
Ostatnia edycja:
Do góry